Nizozemští farmáři, kteří se účastnili protestů, dostali na nohu sledovací náramky (video)

Nizozemští farmáři, kteří se účastnili protestů, dostali na nohu sledovací náramky (video)

Vzhledem k tomu, že mají nizozemští farmáři stále větší zastání ve společnosti, systém proti nim začíná využívat velmi nedemokratické, nicméně již roky osvědčené metody, běžně využívané v totalitních systémech. Jde o prostředky, které mají za cíl farmáře zdiskreditovat a umlčet.

Nejprve došlo ke snaze o diskreditaci. Je to asi týden, co na jednom z mnoha míst nedaleko dálnice, kde byly na znamení protestu vysypány hromady hnoje a zapálené pneumatiky a balíky slámy, někdo umístil vlajku s hákovým křížem. Tu nafotil mainstreamový novinář a zveřejnil s odkazem na to, že ji tam údajně měli dát sami farmáři.

Okolnosti, za jakých byla vlajka, kterou tam předtím nikdo nespatřil, vyfocena, byly natolik podivné, že mnoho lidí napadlo, že jde o záměrnou diskreditaci farmářů v podobném stylu, jako tomu bylo v zimě při protestech kamioňáků v Kanadě. Také tam se v davu objevila vlajka se svastikou. Také tehdy se hovořilo o možné diskreditaci, avšak mainstream vše zneužil tak, aby vytvořil dojem, že protestující kamioňáci a jejich podporovatelé jsou fašisté.

Tentýž dojem chtěli zcela zřejmě vyvolat nyní i v Nizozemsku. Naštěstí se záhy pustili do vyšetřování novináři z nemainstreamových médií a podařilo se jim dokázat, že okolnosti, za jakých byla vlajka u hromady hořících pneumatik umístěna, jsou velmi podivné. Důkazy nakonec hovoří spíš ve prospěch farmářů a v neprospěch novináře, který podle všeho vlajku na místo nastrčil, vyfotil a záhy u hořících hromad pneumatik a  sena spálil.

To ovšem není jediný způsob, jakým systém na protestující farmáře útočí. Nestačí, že jim berou často po staletí vlastněnou půdu a po dlouhé generace také obživu. Několika z těch, kteří se protestů účastnili, či je organizovali a byli při protestech zatčeni, byly na nohu umístěny sledovací náramky. To vše bez nějaké obžaloby či soudního rozhodnutí.

Mnozí farmáři tak chodí s náramkem na noze s tím, že další odpůrci systému budou následovat, pokud se pustí do ještě drsnějších protestů, jak již slibovali na základě zjištění, že vláda nehodlá ve svých likvidačních plánech nijak ustoupit.  Jde opět o snahu systému umlčet nepohodlné oponenty, jimž již ani neumí vhodně argumentovat…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Nizozemští farmáři, kteří se účastnili protestů, dostali na nohu sledovací náramky (video)

  1. Blbci, inak to nemožno nazvať. Nemysliaci blbci, naivní slniečkári, čo si mysleli, že protestami niečo dosiahnu, dostali náramok! VIDLAMI MALI RIEŠIŤ PROBLÉM ! Skončí to nakoniec ako kamiónová akcia v Kanade… do stratena a väčší teror ! Neuveriteľné… pud sebazáchovy uhynul !

    1. máte možnost se sám realizovat. Nás ted likvidují sankce proti V4. To zdražování všeho není náhoda. Jen jen to nazvané honosně, jako sankce proti rusku. Vy tam na slovensku to aspon máte dobře udělané s tou eletrikou. Ale u nás je to na vidle.

  2. Jak už bylo řečeno, jedinou možností je nasrat špíně Rutteovské vlastní hovno přímo do jeho špinavé huby a podržet mu čelisti pěkně u sebe, aby polknul.

  3. vyspelé západné demokracie v celej svojej nahote! komunisti mali pravdu so „zahnívajúcim kapitalizmom“, skončili síce skôr, ale demokratická zhnitina došla svojho času aj tak!

  4. Pokud je to bez žaloby či soudního rozhodnutí, je nějaký problém je sundat? Nikdo nemá právo jakkoli sledovat neobviněného, neodsouzeného.
    Policisté, co se na tom podílí si nezaslouží, aby jim kdokoli prodal něco k jídlu. Klasický případ řezání si větve pod sebou aneb potom těžko věřit, že vtipy o blbých policajtech jsou daleko od pravdy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *