Experiment amerického moderátora přinesl šokující výsledek

Experiment amerického moderátora přinesl šokující výsledek

Jak možná víte, tak při silně zmanipulovaných testech genových injekcí byla zcela zlikvidována kontrolní skupina – tedy neočkovaní. Jak před časem ukázaly i odtajněné dokumenty Pfizeru, tak v jistý moment všechny neočkované naočkovali tak, aby jednoduše nebylo s kým porovnávat.

Americký konzervativní moderátor se rozhodl, že to, co firmy, které na genových injekcích vydělávají miliardy, v zájmu tučných výdělků a depopulace lidstva neudělaly, zkusí svým laickým způsobem provést sám.

Jako testovací skupinu si zvolil svatební hosty na své vlastní svatbě. I když je v USA jen asi 25% lidí neočkovaných, tak na jeho svatbě byl poměr asi půl – napůl. On sám jako neočkovaný má kolem sebe také podobně smýšlející – tedy zpravidla neočkované – přátele. Na svatbě, čítající asi 200 svatebčanů, byl tedy poměr asi 50:50. Ideální pro plánovaný experiment.

Wayne Root uvedl, že 33/200 hostů na jeho svatbě, kteří jsou nyní nemocní nebo mrtví, bylo očkováno. Pointa: nejméně polovina jeho hostů byla neočkovaná. Takže to je nevysvětlitelné. Napsal: „Je důležité poznamenat, že jsem konzervativní moderátor talk show, který od prvního dne hlasitě varoval před nebezpečím vakcíny. Takže moji přátelé jsou v drtivé většině konzervativní a také neočkovaní. Přesto z těch přátel, které znám a kteří se rozhodli očkovat, jsou již mnozí mrtví nebo nemocní.“ A řekl: „Mezi mými přáteli a rodinou, kteří nejsou očkovaní, ani jeden z nich nezemřel ani nebyl nemocný od mé svatby před osmi měsíci.“

Jeho článek také obsahuje seznam 8 titulků o náhlém poškození zdraví nebo smrti a pak poukazuje: „Tohle byly všechny titulky v jeden den tohoto týdne!“ Jinými slovy, nevidí to jen Wayne.

Jeho čísla jsou z jeho pasivních pozorování za posledních 8 měsíců. Nikdy nedělal žádné osvětové ani metodické průzkumy. Takže může ještě dojít k dalším úmrtím a poškození zdraví, které nehlásil. Nebude to proaktivně zkoumat.

Na svatbě bylo kolem 200 hostů. I když moderátor říká, že v jeho okolí jsou převážně neočkovaní, tak z oněch zhruba 200 hostů byla zhruba polovina očkovaných (moderátor říká, že něco málo pod 50%, tedy neočkovaní měli převažovat). Tedy vezměme to, že by jich bylo 50:50.

Takže máme:

200 hostů na svatbě Wayna Roota

  • 100 očkovaných
  • 100 neočkovaných

Zkontroloval je 8 měsíců po svatbě a zjistil:

Mezi očkovanými:

  • 26 s vážnými zdravotními problémy
  • 7 mrtvých

Mezi neočkovanými:

  • 0 s vážnými zdravotními problémy
  • 0 mrtvých

To je docela extrém, ne?

Jaká je tedy šance, že se to stane náhodou, pokud jsou vakcíny tak bezpečné, jak tvrdila společnost Pfizer v klinických studiích?

Takže pokud by bylo to, co moderátor řekl pravda, je prakticky jisté, že vakcíny jsou velmi nebezpečné, neboť 33 lidí z asi 100 je už víc než dost. A to během pouhých 8 měsíců.

Oficiálně samozřejmě – jako ve všech podobných případech – šlo o poškození zdraví či úmrtí z nějakých zcela jiných důvodů (či bez známého důvodu, jak se dnes často prezentuje). Každopádně jde o zajímavý příběh, který by plně nahradil zfalšované studie Pfizeru, které původně neměly být zveřejněny celých 75 let. Tak nyní už víme proč…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 47 Průměrně: 4.6]

5 thoughts on “Experiment amerického moderátora přinesl šokující výsledek

  1. Vachcíny jsou nebezpečné, vachcíny jsou covid. Je v nich spajkprotein, kterej způsobuje všechny ty problémy, navíc ničí imunitu a zabraňuje samoopravě DNA v buňkách. Posilující dávky jsou lež neboť dělají přesný opak toho, co vlády a mainstream propagují. Ničí vám dál imunitu, aby se vám nedejbože, po půl roce zase nevzpamatovala. Bez imunity nemůžete přežít, můžete umřít na cokoliv! Je to jasná genocida a je to PLÁN. Sars-cov2 nikdo nikdy neviděl, neexistuje! CDC si ho nechala patentovat, tudíž nikdo nemá právo ho vlastnit nebo jen zkoumat. Na vysvětlení ještě dlužno dodat, že ta spol. „virus“ má, ale pouze na flashce, jako počítačovým programem Blast, zbastlenou genovou sekvenci. A to je realita, protože přírodní věci, jako zmutovaný vir v těle netopýra, nelze patentovat. Sorry akože. ;o)

  2. Není pravda, že se rozhodl, prostě na tu svatbu pozval svoji rodinu a přátele. Sešlo se to půl na půl přibližně 200 lidí a do osmi měsíců bylo 7 z očkovaných mrtvých, zatímco z neočkovaných neumřel žádný. Konec příběhu. Říká se tomu real life experiment, protože to napsal sám život. Kdyby byly injekce bezpečné, těžko by se něco takového mohlo stát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *