Soudce, který schválil razii FBI na Trumpa, měl úzké kontakty s Jeffreym Epsteinem a Obamou

Soudce, který schválil razii FBI na Trumpa, měl úzké kontakty s Jeffreym Epsteinem a Obamou

V žádné skutečně demokratické zemi by o podobném zásahu nemohl rozhodovat někdo, kdo je tak silně napojen na opozici. Příkaz k razii v Trumpově domě tak víc než co jiného zavání politickou objednávkou. Velmi úzké napojení soudce na Obamu, jehož loutka nyní sedí v Bílém domě, by mělo být dostatečným důvodem k pochybnostem o regulérnosti celého zásahu.

Soudce, který povolil razii FBI v domě bývalého amerického prezidenta Trumpa, přispěl v roce 2008 na kampaň Baracka Obamy. V minulosti také zastupoval spolupracovníky odsouzeného pedofila Jeffreyho Epsteina, který dostal imunitu.

Zdroje listu New York Post sdělují , že soudce Bruce Reinhart podepsal příkaz k prohlídce, načež agenti FBI mohli přepadnout Trumpovu vilu. Bývalý prezident řekl, že razie nebyla předem oznámena.

Reinhart se stal soudcem v březnu 2018. V listopadu téhož roku Miami Herald uvedl, že zastupoval několik Epsteinových zaměstnanců, včetně jeho pilotů, plánovačky Sarah Kellenové a Nadi Marcinkové, kterou kdysi Epstein nazval svojí „jugoslávskou sexuální otrokyní“. Kellenová a Marcinková dostaly imunitu výměnou za informace.

Záznamy Federální volební komise ukazují, že Reinhart přispěl jak na Obamovu kampaň, tak na Obama Victory Fund.

Jeho jméno se později objevilo také v případu, který přinesly dvě Epsteinovy ​​oběti. Byl obviněn ze změny tábora během vyšetřování Epsteina a údajného úniku citlivých informací.

V roce 2011 popřel, že by dělal cokoli špatného, ​​a tvrdil, že se již nepodílel na federálním vyšetřování Epsteina. V roce 2013 mu však odporovali bývalí kolegové, kteří uvedli, že jako žalobce dostal důvěrné informace o případu Epstein.

Umíte-li anglicky, tak více o razii si můžete poslechnout zde:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Soudce, který schválil razii FBI na Trumpa, měl úzké kontakty s Jeffreym Epsteinem a Obamou

  1. Naďa Marcinková má v skutočnosti pôvod na Slovensku, nie na Balkáne. Samozrejme nehrozí, aby ju vydali do starej vlasti a dostala tu zaslúžený trest…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout