WHO měla v roce 2019 nouzový program pro pandemii chřipky – nebyl dodržen jediný bod

WHO měla v roce 2019 nouzový program pro pandemii chřipky – nebyl dodržen jediný bod

Dnes už stále více lidem dochází, že opatření minulých dvou let, o nichž se tvrdilo, že jsou „protiepidemická“, ve skutečnosti neměla za cíl chránit zdraví, ale zlikvidovat ekonomiky daných zemí, ale také ověřit, jak dalece je lidstvo manipulovatelné. Takzvané „očkování“, cenzura opozičních názorů odborníků, zavádění nesmyslných – a většinou i škodlivých – nařízení a zavádění digitálních šmírovacích covid pasů, předcházejících plánovanému zavádění ID – to vše bylo od samého začátku skutečným cílem.

Vzpomínáte si na ujištění politiků z roku 2020? Všechno to bylo tak nové a překvapivé, že údajně nikdo nevěděl co dělat. Ve skutečnosti existoval a stále existuje nouzový program WHO pro pandemii chřipky, který byl zpracován přesně na 85 stranách. Tyto plány nikdy nebyly dodržovány, případně byly pokyny  denně libovolně měněny.

Dokument, který jistě obdržel mnoho milionů z daní lidí z celého světa, se nazývá „Nefarmaceutická opatření v oblasti veřejného zdraví pro zmírnění rizika a dopadu epidemie a pandemické chřipky“.  Dokument si můžete stáhnout zde.

I když to „svědci covidovi“ dodnes popírají, údajná pandemie SARS-CoV-2 není ničím jiným než silnější vlnou chřipky  – a to do posledního detailu. Údaje pro to jsou k dispozici, a to nejen od včerejška.

Obsah doporučení WHO je velmi dobrý z lékařského, faktického a logického hlediska – stejně jako do konce roku 2019 existovalo mnoho pokynů a postupů. Dobře promyšlené a osvědčené. Vyvstává však otázka, proč je takový dokument na základě desetiletí celosvětových lékařských zkušeností vytvářen, když se ho nakonec nikdo stejně nedrží, aby uspokojil mocenské a peněžní zájmy izolovaných miliardářů.

Dokument dokazuje, že vlády a zdravotničtí experti vždy zaručeně věděli, že většina opatření v respirační vlně onemocnění podobného chřipce je zcela zbytečná – na základě desetiletí znalostí a studií. Regulace všech těchto opatření byla proto záměrně prováděna celosvětově bez důkazů.

Nejdůležitější základní kameny a doporučení programu:

Trasování kontaktů

Aktivní trasování kontaktů se obecně NEDOPORUČUJE, protože ve většině členských států pro něj neexistuje žádné zřejmé zdůvodnění.

Dokument WHO, strana 39.

Domácí karanténa

Domácí karanténa exponovaných jedinců za účelem snížení přenosu se NEDOPORUČUJE, protože pro toto opatření neexistuje žádné zřejmé zdůvodnění a při jeho provádění by byly značné potíže.

Dokument WHO, strana 47.

Uzavření škol

Účinek reaktivního uzavření škol na snížení přenosu chřipky byl různý, ale obecně OMEZENÝ. V takových případech by měly být plně zohledněny nepříznivé účinky na společnost (např. rodinné zatížení a ekonomické důvody) a načasování a trvání by měly být omezeny na období považované za optimální.

Dokument WHO, strany 50,52.

Uzavírání pracovních míst

Síla důkazů o uzavírání pracovních míst je velmi nízká, protože identifikované studie jsou všechny simulační studie.

Dokument WHO, strana 54.

Omezení velkých davů

ÚČINEK opatření, která mají zabránit vytváření davů („např. velká shromáždění, náboženské poutě, národní akce a místa dopravních uzlů“) je sám o sobě při snižování přenosu NEJISTÝ… kvalita důkazů o jeho účinnosti je velmi nízká“.

Dokument WHO, strana 57.

Informace o pandemii pro cestovatele

NEBYLY ZJIŠTĚNY ŽÁDNÉ vědecké DŮKAZY o účinnosti cestovních doporučení proti pandemické chřipce; poskytování informací cestujícím je však jednoduché, proveditelné a přijatelné.

Dokument WHO, strana 61.

Prověřování cestujících

Vstupní a výstupní screening cestujících (např. zdravotní prohlášení, vizuální kontroly příznaků a kontroly teploty) se „NEDOPORUČUJE vzhledem k celkové neúčinnosti při snižování zavlečení infekce a oddalování místního přenosu“. Nedobrovolný screening může mít etické nebo právní důsledky.

Dokument WHO, strana 64.

Uzavření hranic

Celkově se uzavření hranic NEDOPORUČUJE… Důvodem je velmi nízká kvalita důkazů, ekonomické důsledky, důsledky pro zdroje a etické důsledky.

Dokument WHO, strana 69.

Stručně řečeno, lze říci, že prakticky „celý svět“ pracoval proti dříve pečlivě vypracovaným doporučením WHO – aniž by existoval jakýkoli rozpor. Je to další dílek skládačky v důkazech, že se zde odehrály události, které neměly nic společného s demokracií nebo obavami o zdraví obyvatelstva. Ti, kdo to vše řídili, měli zcela jiné záměry…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.7]

One thought on “WHO měla v roce 2019 nouzový program pro pandemii chřipky – nebyl dodržen jediný bod

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout