V Německu zatkli lékaře a prohledali jeho byt jen proto, že kritizoval německou covidovou politiku

V Německu zatkli lékaře a prohledali jeho byt jen proto, že kritizoval německou covidovou politiku

Nedotknutelnost strany a vlády, za kritiku trest, přesně tak se projevuje fašismus. Ano, přesně to můžeme vidět nejen v Německu, kde již došlo k zatčení několika kritiků covidových restrikcí nebo genových injekcí. V pondělí došlo k dalšímu zatčení lékaře, který je dlouhodobě kritický nejen k nesmyslným opatřením, ale i k takzvaným „vakcínám,“ jejichž účinky však původní definici slova „vakcína“ nijak neodpovídají.

Lékař ze záchranky a publicista Dr. Paul Brandenburg byl zatčen policií  v pondělí 23. května. Speciální jednotka prohledala jeho dům a zabavila mu mobilní zařízení.

Podle včerejšího příspěvku na jeho kanálu Telegram byl Paul Brandenburg měsíc sledován berlínskou státní bezpečností. Je obviněn z delegitimizace státu a pohrdání jeho volenými představiteli mimo přípustnou svobodu projevu. Svým podcastem „Naked Level“, svým telegramovým kanálem a svými ukázkovými projevy údajně veřejně vyzývá k násilí.

V důsledku udání bylo s lékařem a publicistou zahájeno několik řízení, byly provedeny policejní výslechy a nakonec byla provedena domovní prohlídka jeho bytu. Podle jeho vlastních prohlášení byla všechna jeho mobilní zařízení zabavena.

Policie kvůli ochraně dat nezveřejňuje žádné podrobnosti o postupu. Paul Brandenburg se také s veřejnými prohlášeními drží na radu právníků zpátky.

Lékař je známý svou kritikou koronavirových opatření, požadavků na očkování souvisejících s povinnou aplikací koronavirových vakcín. Ostře kritizoval ministra zdravotnictví Karla Lauterbacha a označil ho za profesionálního lháře a agitátora.

Požadavek na povinné očkování zdravotníků a dalších profesí hodnotí jako politický akt násilí. Stále více zdůrazňoval, že koronavirová opatření nejsou přiměřená. Kritizuje politická opatření omezující svobodu, požaduje větší svobodu projevu a opakovaně se vyslovil pro svobodnou demokracii. 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout