Světové ekonomické fórum chce, abyste jedli chléb s drceným hmyzem

Světové ekonomické fórum chce, abyste jedli chléb s drceným hmyzem

Jak jistě víte, tak jedním z cílů Velkého resetu je také snížení obsahu CO2 cestou ukončení konzumace masa. To by mělo být ve stravě „plebsu“ nahrazeno buď mimo jiné i Gatesovou firmou vyráběným masem umělým nebo hmyzem. Také na včera ukončeném summitu WEF se globální (j)elity tomuto tématu věnovaly…

Finský výrobce potravin Fazer vyrábí chléb z cvrčků. Každý bochník obsahuje 70 kusů drceného hmyzu, tři procenta celkové hmotnosti. Tito cvrčci pocházejí z chovů z Nizozemska. Hmyz je povolen v potravinách mimo jiné ve Finsku, Nizozemsku, Belgii, Dánsku, Rakousku a Velké Británii.

Světové ekonomické fórum chce, abyste jedli chléb, který obsahuje hmyz. „Cvrčci dělají z chleba dobrý zdroj bílkovin,“ uvedla organizace ve videu (viz video pod článkem). V budoucnu možná budeme všichni jíst mnohem více hmyzu. „Potřebuje mnohem méně jídla než zvířata. Kromě toho vyžaduje mnohem méně místa,“ jak zdůraznili na WEF.

„Pokud bychom nahradili polovinu živočišných produktů, které jíme, hmyzem nebo kultivovaným masem, měli bychom rozlohu 70krát větší než Spojené království. Jedl bys chléb s cvrčky?“ ptá se WEF.

Klaus Schwab a jeho kumpáni chtějí, abyste přestali jíst maso a přešli na hmyz. V posledních týdnech několik vysoce postavených osobností, včetně amerického prezidenta Bidena, varovalo před nedostatkem potravin.

Schwab na letošním Světovém summitu vlád řekl, že globální energetické systémy, potravinové systémy a dodavatelské řetězce „budou vážně zasaženy“.

A zatímco budete jíst hmyz, elita bude i nadále konzumovat steaky, kotlety a veškeré maso, které nesmíte jíst. „Pokud jde o mě, Schwab by měl jít příkladem a začít jíst cvrčky,“ píše Joel Agius pro The Spectator.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Světové ekonomické fórum chce, abyste jedli chléb s drceným hmyzem

  1. Výborně, globalisti a finanční elity v us by klidně mohli baštit cvrčky a sarančata v nejrůznější podobě. Taky hadí a netopýři jsou jistě pochoutka. Nám obyčejným bude stačit kousek klasické flákoty jak to známe od svých babiček. My se umíme uskromnit a tu cvrččí delikatesy jim rádi přenecháme. Zdá se ale, podle těch privátních ekologických tryskáčů v Davosu ( asi to bude svištět na vodu z řeky ), že tyhle mňamky pro sebe ale vůbec nechystají.
    Asi měl ten Šváb dávat víc pozor na tom dálkovým kurzu pro ekonomy amatéry, jak se to všechno má řídit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout