Norsko: Tři zranění poté, co Syřan útočil s nožem

Norsko: Tři zranění poté, co Syřan útočil s nožem

Norsko, i když jde o zemi mimo EU, není o nic méně obohacováno než ostatní severské země. V tomto případě se zdá, že by mohlo jít o pokus o vraždu ze cti a další pobodaní budou zřejmě svědci či další rodinní příslušníci. Případ je poměrně čerstvý, takže k němu zatím není víc informací…

Tři lidé byli zraněni, jeden z nich kriticky, po pobodání v Nore v Numedalu. Pachatel byl obviněn z těžkého ublížení na zdraví.

Policie původně definovala pobodání jako pokračující, život ohrožující násilí a napsala na Twitteru, že několik lidí bylo „náhodně“ zraněno.

Nyní policie uvádí, že mezi obviněným a jedním ze zraněných existuje rodinný vztah.

„Můžeme potvrdit, že mezi pachatelem a jedním z pobodáných existuje rodinný vztah,“ uvedl policejní inspektor Odd Skei Kostveit v tiskové zprávě krátce po 11:15.

Policie uvedla, že jde o rodinu ze Sýrie a pachatel a jeden ze zraněných jsou manželé.

Podezřelý pachatel byl obviněn z těžkého ublížení na zdraví. Podle informací je obviněným 40letý muž.

Při incidentu byli zraněni celkem tři lidé. Dva ze zraněných byli přepraveni do nemocnice Ullevål leteckou ambulancí. Jeden z nich je kriticky zraněn, druhý je lehce zraněn.

„Na místě byly dvě soukromé osoby, které nad útočníkem převzaly kontrolu jako první. Zpacifikovaly ho uvnitř autobusového přístřešku,“ řekl velitel hasičů Kai Rendalen.

Svědkyně vypráví o několika leteckých ambulancích, stejně jako o mnoha  sanitkách a policejních vozech. Je zděšená, že by se něco takového mohlo stát na tak malém místě.

„Je to naprosto hrozné,“ říká.

K pobodání údajně došlo na autobusové zastávce, která je  hned vedle obchodu Joker…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Norsko: Tři zranění poté, co Syřan útočil s nožem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout