Miliony mrtvých: Expert na očkování varuje před katastrofou pro očkované (video)

Miliony mrtvých: Expert na očkování varuje před katastrofou pro očkované (video)

Mnoho nevyslyšených expertů mělo od samého začátku pravdu. Zatímco ti, kdo preparáty zcela nesprávně nazývané vakcínami vnucovali lidem s tím, že jim pomohou se nejen nemoci vyhnout, ale také ji přenášet, od samého začátku vědomě bezostyšně lhali, neuplacení skuteční odborníci varovali, že genové preparáty nepomohou ochraně před infekcí, ale ani jejímu přenosu. A jak se ukázalo, tak právě tito umlčovaní experti měli pravdu.

Jedním z těch, kdo od samého začátku varují před aplikací těchto genových přípravků, je i belgický virolog Geert Vanden Bossche. Zatím měl ve všem, co v minulosti prohlásil, pravdu a nyní vysílá další varování všem, kdo se již chystají mnohdy na 4. „posilovač“ a především varuje před aplikaci genového přípravku dětem…

Belgický odborník na očkování a virolog Geert Vanden Bossche v rozhovoru varuje: Očkování, zejména dětí, musí být okamžitě zastaveno. Léky pro profylaxi a včasnou léčbu covidu musí být okamžitě k dispozici. V opačném případě bude pro očkované  několik příštích měsíců nebezpečných. Virus bude mutovat a vakcína je na vině. V mnoha případech to bude pro očkované fatální. Vanden Bossche varuje, že v zemích s vysokou proočkovaností dojde ke katastrofě.

Již v loňském roce varoval před injekcí, aby nedošlo k vytvoření nových variant. Měl pravdu, jak ukazuje varianta Omikron, která může nakazit kohokoliv několikrát i v krátkých intervalech. Zdá se však, že se nyní objevuje ještě horší obrázek, nepředstavitelný rozsah blížící se zdravotní katastrofy, která překvapuje i jeho.

Injekce proti covidu neposkytují sterilní imunitu a narušují vrozenou imunitní obranu tělaNeutralizační protilátky této „první linie obrany imunitního systému“ jsou  nahrazeny protilátkami zvyšujícími infekci. Ty jsou produkovány očkováním proti covidu. Na virus bude vyvíjen evoluční tlak, který způsobí, že bude mutovat rychleji a rychleji, tj. produkovat nové varianty. A ty by se pak mohly stát nejen nakažlivějšími, ale také mnohem nebezpečnějšími.

To však platí pouze pro ty, kdo byli očkováni. Pro ty, kteří injekci neobdrželi, zůstává Omikron tréninkem imunitního systému, vysvětluje Vanden Bossche. Protože nemají tyto protilátky zvyšující infekci způsobené očkováním v krvi, ale mohou se spolehnout na vrozenou část imunitního systému, jejich neutralizační protilátky.

Podle odborníka na vakcíny je obzvláště důležité, aby byly očkovací kampaně okamžitě zastaveny a především aby nebyly očkovány žádné děti. Protože pouze neočkované děti a dospělí mohli poskytnout přirozeně získanou imunitu stáda po ukončení očkování. To je však pouze v rámci jejich skupiny neočkovaných, takže tento podíl populace by měl být udržován co největší.

V dokumentu, který se nachází na konci tohoto příspěvku, s názvem „Nedostatečná schopnost neutralizovat virus“ říká, že u C-19 očkované populace by mohlo brzy fojít k hojnému šíření supervariant Sars-CoV-2, které jsou vysoce infekční a vysoce virulentní u očkovaných lidí, ale zcela rezistentní vůči všem existujícím a budoucím vakcínám C-19.“

Příklady Jižní Koreje, Dánska, Izraele nebo Austrálie již ukazují tímto směrem: čím více lidí bylo očkováno, tím více úmrtí v zemi je.

Vanden Bossche řekl: „Vážně očekávám, že řada nových vysoce virulentních a vysoce infekčních variant SARS-CoV-2 (SC-2) se nyní objeví rychle a nezávisle ve vysoce očkovaných zemích po celém světě, a že se brzy rozšíří vysokou rychlostí. Očekávám, že současný vzorec opakovaných infekcí a relativně mírných progresí onemocnění u očkovaných lidí se brzy zhorší a bude nahrazen vážným onemocněním a úmrtím.“

Kromě známých mnoha závažných vedlejších účinků, jako je život ohrožující trombóza a poškození srdce, které spouštějí covidové injekce, existuje nyní problém, který ve svých důsledcích předčí všechny uvedené vedlejší účinky. Miliony úmrtí jsou  tomto kontextu pravděpodobné. Způsobené očkovacími kampaněmi, které se dokonce staly zákonnou povinností v zemích, jako je například Rakousko. Pokud má Vanden Bossche pravdu, byla by to masová vražda nařízená zákonem.

Můžeme jen doufat, že se alespoň tentokrát mýlí. Bylo by to ovšem poprvé, neboť zatím všechno, co předpověděl, vyšlo.

Celý nezkrácený rozhovor s belgickým virologem můžete shlédnout níže (pouze v angličtině):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Miliony mrtvých: Expert na očkování varuje před katastrofou pro očkované (video)

  1. Nevěřím „odborníkům“ v médiích ani slovo,ať jsou z kteréhokoli tábora!Podobní jako tento nám tvrdili,ze lidé umírají ne NA kovid,ale S kovidem,nám teď tvrdí,že umíráme NA vakcínu a vůbec ne S vakcínou!Nikdo z nich prakticky nic neví a nepřiznají to,kdo by je potom také platil.Ať napíší cokoli,vždycky se najde část stáda,která jim věří a těm ostatním částem stáda nadává do tupých ovcí.Když si přečtete reakce na široké spektrum pseudoodborníků,jsou tupé ovce všichni!

  2. ano naočkovat všechny eurohujery a neomarxisty všechny voliče pirátu, STAN, KDU ČSL, TOP 09, ODS, ANO a krásně je proočkovat Boostery 😷💉🤕🤒🥵🥶💀⚰🔥👹

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout