V Rakousku došlo v poslední době k řadě útoků na kostely

V Rakousku došlo v poslední době k řadě útoků na kostely

Jen málokdo ví, že Rakousko patří k nejvíce islamizovaným zemím v Evropě. Počet muslimů v zemi dosáhl takového počtu, kdy již nelze islamizaci zabránit. To se samozřejmě projevuje stejně jako ve všech islamizovaných zemích stále častějšími útoky na všechny atributy křesťanství.  Zajímavý je i fakt, že jak politici, tak média o útocích mlčí, zatímco v případě, že dojde na útok na mešitu, média se nad tím pozastavují týdny. Jenže k takovým útokům příliš často nedochází.

Většina útoků je dílem muslimů, ale za částí může stát i Antifa, která již stála za několika podobnými útoky v Německu…

„Akty vandalismu proti kostelům jsou v současné době velmi časté v zemích, jako je Německo, Francie a Itálie,“ uvedla výkonná ředitelka OIDACE Madeleine Enzlbergerová, přičemž mnoho případů vykazuje „jasnou protikřesťanskou zaujatost“.

„Je smutné, že zprávy o těchto případech jsou v médiích velmi vzácné, ne-li téměř zcela ignorovány,“ poznamenala Enzlbergerová. Jednou z nejpostiženějších zemí je v tomto směru i Rakousko.

První případ se týkal série červeně nasprejovaných satanských graffiti nalezených na stěnách a oltáři kostela svatého Vincenta ve Štýrském Hradci 28. dubna, které obsahovaly slovo Satan, obrácené kříže a číslo 666. Vandalové také natřeli tvář anděla na červeno a spálili Bibli.

„Nikdy jsem nic takového nezažil. Dokonce i Bible byla zapálena, anděl byl učiněn ďáblem. Kdo něco takového udělá, je zvrácený!“ řekl farář, otec Wolfgang Pucher. „Je to prostě neuvěřitelné.“

6. května vandalové způsobili značné škody na majetku farního kostela Kalwang v Mauternu, postříkali vnější zdi nacistickými symboly a graffiti s nápisem „Hovno Ježíš“.

Také 6. května byl napaden a vykraden evangelický kostel v rakouském Vöcklabrucku. Neidentifikovaní útočníci zničili tři lampy na cestě před kostelem a rozházeli nápisy, brožury, letáky a modlitební knihy po celém vnitřku kostela. Jde o tutéž obec, kde se nyní staví největší rakouská mešita, zdejší muslimská komunita vyznává tvrdý salafismus.

Pachatelé také rozbili mikrofon a bednu pro dary a vzali peníze, které byly uvnitř.

18. května se zloděj vloupal do katolického kostela ve čtvrti Saggen v Innsbrucku a ukradl kalich a truhlu plnou eucharistických hostií.

16. května a znovu 21. května vandalové posprejovali Karlskirche ve Vídni graffiti, což znamenalo třetí a čtvrtý případ takového znesvěcení kostela jen v roce 2022. OIDACE poznamenala, že toto je dosud nejhorší rok s vandalismem proti kostelům, s nějakým druhem škod hlášených téměř každý den.

Škody na vídeňském kostele:

A co na to vše Bergoglio? Samozřejmě zarytě mlčí….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.8]

One thought on “V Rakousku došlo v poslední době k řadě útoků na kostely

  1. Iba pacient psychiatrickej liečebne si môže myslieť,že Sorosov otrok Kurz proti týmto zločinom bojoval, nedovoľoval masovú migráciu ani islamizáciu a bránil „národno-štátne“ záujmy Rakúska…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout