Velká Británie: Policista, který kryl činnost znásilňovacích pákistánských gangů, byl zproštěn viny

Velká Británie: Policista, který kryl činnost znásilňovacích pákistánských gangů, byl zproštěn viny

Stále více rozsudků po celé Evropě napovídá, že se skutečně začíná evropské právo blížit spíš právu šaría. Mnoho násilníků, teroristů a vrahů je seznáno psychicky nemocnými, na čas umístěno na psychiatrické oddělení a následně propuštěno. Ovšem stále více podobných kreatur bývá u soudu osvobozeno a to mnohdy i přes nesporné důkazy viny. A platí to nejen pro kriminální muslimy, ale jak se zdá, tak i pro jejich komplice. Těm je dáváno najevo, že se jim „spolupráce“ s muslimskými násilníky do budoucna vyplatí.

Poslední ze 47 policistů, kteří mají být vyšetřováni kvůli tomu, jak zacházeli s  obviněními ze sexuálního zneužívání dětí v Rotherhamu, byl zproštěn obvinění z pochybení.

Bývalý seržant David Walker byl obviněn z toho, že nesledoval tipy na znásilňovací gangy ve městě a veškerá podobná hlášení záměrně ignoroval.

Komise pro pochybení tvrdí, že jednal s jakýmikoli informacemi přiměřeně.

Rotherhamská poslankyně Sarah Championová uvedla, že výsledek je hořkým zklamáním pro oběti znásilňování, kterým policista odmítl pomoc.

Vyšetřování z roku 2014 zjistilo, že v letech 1997 až 2013 bylo sexuálnímu vykořisťování muslimských gangů podrobeno nejméně 1 400 dívek, které obvinily policii v hrabství South Yorkshire, že tuto záležitost odmítala vyšetřovat.

IOPC zjistila, že osm důstojníků se musí zodpovídat za pochybení a šest za hrubé pochybení. Pět z nich dostalo pokutu, ale dosud žádný z policistů nepřišel o práci ani nečelil obvinění z trestného činu.

David Walker, bývalý policejní seržant z Maltby, byl obviněn rotherhamskou pracovnicí s mládeží Jayne Seniorovou z ignorování klíčových informací, které mu byly zaslány v e-mailech.

Soud ve čtvrtek odmítl obvinění z pochybení a rozhodl, že Walker nic zásadního nezanedbal.

Byl „pracovitý, pilný a profesionální“, řekl soudce Simon Malik.

Z uvedeného případu je samozřejmě jasné, že v krytí muslimských gangů jede i soud. Ostatně, policisté odmítali jednat přímo na příkaz britské vlády, která nechtěla skandál celosvětové úrovně, do nějž by byli navíc zapleteni muslimové, kteří mají být ve skutečnosti považováni za „obohacující“ složku společnosti. Je jisté, že podobné notičky mají i soudy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Velká Británie: Policista, který kryl činnost znásilňovacích pákistánských gangů, byl zproštěn viny

  1. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. vítači mají na rukách krev. takže je jasné, odkud vítr fouká. Politické i eko neziskofky, mezinárodní internacionála, která podporuje mezinárodní terorizmus. nikde stále ale ani slovo o islámu. ”Bojujte proti všem, kdo nevěří v Alláha” ( kor. 9,29).Tento příkaz je pro ně závazný. potřebují lidi do továren v tomto režimu kleptokryptoneofašistického neomarxistického klerobruselského homosexualizmu. Rakouská policie zjistila, že členové tamní pobočky Muslimského bratrstva mají seznamy osob k likvidaci. Cílí i na osoby na české straně hranice? Co na to pražská pobočka Muslimského bratrstva? Je ještě přípustné klást takové otázky?
    Papež František: Práva migrantů by měla mít přednost před bezpečností států. přitom slimáci jim decimují a vraždí ovečky a vypalují kostely. to není žádnej malej magor, ale nebezpečnej grázl.
    https://www.youtube.com/watch?v=hBTJ0oAibE8&list=RDCMUCe0c2rUjCHtQSf2XY7ulCQA&start_radio=1&ab_channel=TomioOkamura-hnut%C3%ADSvobodaap%C5%99%C3%ADm%C3%A1demokracie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout