Vedení Black Lives Matter koupilo luxusní dům v jižní Kalifornii za téměř 6 milionů dolarů z peněžních darů

Vedení Black Lives Matter koupilo luxusní dům v jižní Kalifornii za téměř 6 milionů dolarů z peněžních darů

Otevřeně rasistická protibělošská organizace BLM, jejímž hlavním sponzorem jsou Sorosovy fondy, dostala v minulých letech stamiliony dolarů od různých dárců, včetně největších globálních korporací. BLM je součástí destrukce západní společnosti a to docela účinnou. Za to si samozřejmě členové vedení této organizace žijí doslova jako prasata v žitě.

Již v minulosti vyšlo najevo, že si kupují luxusní nemovitosti a to dokonce v oblastech s výraznou převahou bělochů (pročpak nezakoupili nemovitost mezi „svými“, ale mezi těmi zlými rasisty?). To vše samozřejmě z peněz dárců, včetně řadových občanů, kteří si podobné bydlení nemohou odvolit.

Patrisse Cullors, Alicia Garza a Melina Abdullah cinkají sklenkami šampaňského.
Patrisse Cullors

Tři vůdkyně BLM – Patrisse Cullorsová, Alicia Garza a Melina Abdullahová – loni v červnu natočily video před „tajně koupeným“ domem při příležitosti ročního výročí vraždy George Floyda.

„Je to proto, že jsme mocní, protože vyhráváme,“ řekla Cullorsová o tom, co nazvala útoky pravicových médií. „Pravicová média na nás útočí proto, že ohrožujeme establishment, ohrožujeme nadvládu bílých.“

Ale Cullorsová a její kolegyně neprozradily žádné podrobnosti o luxusním domě, který za nimi bylo vidět na videu – plocha 6000 čtverečních stop s více než šesti ložnicemi a koupelnami, krby, bazénem a parkovištěm pro více než 20 aut, podle realitního inzerátu citovaného časopisem.

Ženy mluví u jídelního stolu.
Melina Abdullah

Nemovitost byla zakoupena v říjnu 2020 z prostředků, které byly darovány nadaci Black Lives Matter Global Network Foundation (BLMGNF). Vlastnictví bylo převedeno o týden později na společnost z Delaware, což podle zprávy zajistilo, že jméno vlastníka nebude zveřejněno.

Organizace se pokusila zatajit účel nákupu domu – který je interně označován jako „komplex“ – zatímco strategická poznámka údajně naznačovala, že by mohl být použit jako „dům vlivu“, kde se mohou setkávat umělci.

„Rezidence byla zakoupena, aby sloužila jako ‚ubytovací a studiový prostor‘ pro příjemce stipendia Black Joy Creators Fellowship,“ řekla časopisu v pátek v prohlášení členka představenstva BLMGNF Shalomyah Bowersová.

Prohlášení ale neuvádí, proč se tam už asi 17 měsíců prakticky nic neprodukuje, pokud měla být luxusní vila ve skutečnosti zamýšlena jako kreativní prostor…

Jedna z žen na videu jí.
Alicia Garza
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout