Také v Rakousku již testují systém sociálních kreditů – ve Vídni měří dobrovolníkům produkci CO2

Také v Rakousku již testují systém sociálních kreditů – ve Vídni měří dobrovolníkům produkci CO2

Které další země si již nenápadně testují jeden a tentýž systém? Nedávno jste si zde mohli přečíst o v  letošním roce zahajovaných testech systému sociálních kreditů v Itálii, Německu a Nizozemí. Všude jde o kontrolu produkce CO2 – svědomití občané pak dostanou za nízkou produkci uhlíku odměnu. Systém trestů zatím není zaveden, ovšem to by ani zatím nemělo význam, neboť jde o pilotní testovací provoz.

Asi nikoho neudiví, že i ve Vídni zavedené testování sociálních kreditů sleduje produkci CO2 testovaných subjektů.

Pilotní test probíhá již od roku 2020. „Hravým způsobem“ by občané měli šetřit CO2 prostřednictvím bonusového systému, jak vysvětluje město Vídeň. K tomu si tisíc Vídeňanů stáhlo aplikaci, pomocí které jsou pak 24 hodin denně sledováni.

Je to proto, že aplikace automaticky detekuje pomocí záznamů pohybu, zda účastník chodí, jezdí na kole nebo používá jiný dopravní prostředek.

Pokud  se občan chová ekologicky a pohybuje se správně, dostane „žeton“ jako odměnu – jako ve hře. A s tímto žetonem například získá volný vstup na výstavu, do Volkstheateru, do Vídeňského muzea, Kunsthalle nebo Konzerthausu.

Znak vídeňské kultury však chce být chápán také jako umělecký projekt. Zní to neškodně a přátelsky. Projekt je však financován z rozpočtu města Vídně na digitalizaci a inovace – a to už nezní neškodně a přátelsky.

To zní jako to, co to je: testování státem kontrolované kontroly chování. Je mnohem snazší vládnout, pokud je dostatek poslušných občanů. Prozatím pod pláštíkem ochrany klimatu a kultury. Prozatím jen prostřednictvím systému odměn. Ale jakmile se přejde na digitální měnu, naběhne i systém trestů, přesně tak, jak to globalisté plánují a jak sociální kredity fungují…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.8]

One thought on “Také v Rakousku již testují systém sociálních kreditů – ve Vídni měří dobrovolníkům produkci CO2

  1. Tak to nejlépe na tom budou vídenští bezdomovci, ti mají produkci CO2 nulovou. To musí být paráda, když do Volkstheatru přijde najednou čtyřista „odměněných“ bezďáků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout