Tisíce Němců se přestěhovaly do Paraguaye – utíkají před islámem, covidismem a očkováním (video)

Tisíce Němců se přestěhovaly do Paraguaye – utíkají před islámem, covidismem a očkováním (video)

Video nám jasně ukazuje, jak se Němci bojí o některých tématech hovořit, neboť Německo již dávno není demokratickou a svobodnou zemí. Je jisté, že je jen otázka velmi krátkého času, než začnou utíkat i další Evropané, zejména mladí, které v Evropě příštích desetiletí příliš dobrý život nečeká.

Rozhodně není Evropa vhodným místem pro svobodomyslné lidi. Ti, kdo si to uvědomí, pak hledají, kam uniknout. Je jisté, že emigrace původního obyvatelstva nejen z Německa, ale i ze Švédska, Francie, Rakouska, Belgie či Španělska, bude pokračovat. Tito Evropané pak budou velmi rychle nahrazeni muslimy, což je důvod, proč bude islamizace Evropy mnohem rychlejší, než se tvrdí…

Vyšetřování BBC zjistilo, že tisíce německých státních příslušníků emigrovaly do Paraguaye v posledních 12 měsících – aby unikly omezeními Covid a očkováním v Evropě.

Pandemie však není jediným hnacím motorem této nové vlny imigrace.

Mnozí z těchto nově příchozích říkají, že se odešli do Paraguaye, protože nejsou spokojeni s muslimskými přistěhovalci u nich doma…

Chcete také utéct před covidismem do Paraguaye? Netěšte se předčasně. Ministerstvo zdravotnictví tento měsíc oznámilo, že cizinci, kteří nemají trvalý pobyt v zemi, musí nyní předložit očkovací průkazy.

Od vstupu tohoto nového nařízení v platnost byl odepřen vstup do Paraguaye nejméně šesti německým státním příslušníkům bez očkovacích průkazů. 

Zdá se tedy, že Paraguay nebude ideálním místem k útěku před covidismem a povinným očkováním. Pravděpodobně někdo „výše“ zasáhl a zajistil, aby již Němci do této země před coviddiktaturou neutíkali. Ovšem útěk před islámem je očkovaným stále dopřáván.

Mimo Paraguaye je velmi oblíbeným cílem Němců i Bulharsko, kam také utekly tisíce Němců před nuceným očkováním a covidovou diktaturou, u Černého moře mají i svoji vlastní komunitu. Zde najdete mimo Němců i hodně Rakušanů…

Rekreační apartmánový komplex Château Aheloy
zde jsou natrvalo ubytováni Němci – odpůrci covidových restrikcí

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

One thought on “Tisíce Němců se přestěhovaly do Paraguaye – utíkají před islámem, covidismem a očkováním (video)

  1. Pre Európanov, ktorí chcú uniknúť očkovaciemu, eurofašistickému ,neomarxistickému ,islamizačnému atď. teroru každého druhu, neexistuje dnes lepšia „destinácia“ než Bielorusko. Rusko sa ňou stane iba v prípade,že Putin skončí a nahradí ho niekto brutálny a nekompromisný bez výčitiek svedomia, záväzkov voči globalizmu a samozrejme aj zábran – okrem iného ochotný obnoviť trest smrti a prerušiť akékoľvek styky s nepriateľmi. Tvrdenie,že už aj Maďarsko prijíma tisíce „utečencov“ z „vyspelej“ Európy,dáva im istotu bezpečného a šťastného života a chráni tradičné konzervatívne hodnoty,, je bohapustá lož šírená časťou zle informovanej alternatívy . Orbán vysoko preferuje Židov, Arabov, Číňanov, zahraničných Maďarov , najnovšie aj Ukrajincov a podobne. Takéto živly sa tam hrnú , podobne ako do Poľska, už od začiatku jeho diktatúry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout