Německo: Neznámý cizinec přepadl, zatáhl do pole a brutálně znásilnil 54letou ženu

Německo: Neznámý cizinec přepadl, zatáhl do pole a brutálně znásilnil 54letou ženu

Německo hlásí ze včerejška další obohacení. Tipuji, že aktérem by mohl být jeden z mnoha Afghánců, čemuž by odpovídal i popis pachatele, neboť mladý černovlasý násilník neuměl příliš německy, ale hovořil anglicky, což je pro mladé Afghánce, kteří vyrostli za americké okupace, typické. Navíc, Německo přijalo v posledních měsících zdaleka nejvíc Afghánců v rámci EU. Jen z nedávno dovezených 42500 Afghánců si vzalo Německo 2/3, ostatní byli přerozděleni do zbytku zemí.

V noci z pátku na sobotu 02.04.2022 byla žena v Obingu – Traunsteinu napadena neznámým  pachatelem na ulici a poté byla zbita a znásilněna.

54letá žena šla domů z nedalekého pracoviště kolem 00:30 hod., když ji cizinec zezadu přemohl a pak ji násilně odtáhl do nedalekého pole západně od Kienberger Straße. Tam útočník následně zbil a znásilnil bezbrannou oběť. Teprve asi po hodině utrpení ji pustil, pak byla žena schopna uprchnout domů. Odtud příbuzný oznámil útok na policii.

Oběť byla nejprve ošetřena  pohotovostním lékařem a poté převezena do nemocnice k dalšímu ošetření.

Ihned po oznámení hledaly neznámého pachatele četné policejní hlídky policejního inspektorátu Trostberg a okolních policejních stanic v Obingu a jeho okolí. Současně zahájili kriminalisté počáteční vyšetřování na místě činu a v jeho okolí. Navzdory intenzivnímu úsilí nebyl dosud nalezen žádný podezřelý.

Oběť byla schopna popsat útočníka následovně:

Přibližně 30 let; asi 170 cm vysoký; štíhlý; černé vlasy; oblečený v šedé mikině s kapucí a přes ni měl černou bundu; mluvil částečně anglicky a částečně lámanou němčinou.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo: Neznámý cizinec přepadl, zatáhl do pole a brutálně znásilnil 54letou ženu

  1. Viete, čo je paradox? Že moslimovia budú môcť páchať zločiny akéhokoľvek druhu len do konca bojov s globalistami a následným zavedením tvrdej saudskoarabskej šaríe. Po istom období tolerancie napr. obchodu s drogami sa aj oni budú musieť chovať slušne, tak ako preisťahovalci v Saudskej Arábii. Na druhej strane však tresty za zavraždnie nomoslima či znásilnenie nemoslimky nebudú pre páchateľov príliš vysoké …

    1. Nie, nezabudol som spomenúť,že nemoslimovia budú v tzv. Eurábii /čiže európskom islamskom superštáte, kde bude hlavným sudcom sám saudskoarabský kráľ/ aj tak musieť žiť v osobitných getách na spôsob Saudskej Arábie a bez povolenia nebudú smieť z nich ani vystrčiť nos. Pod trestom smrti. Čiže moslimovia ani nebudú mať veľa možností páchať zločiny na nemoslimoch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout