Nigerijec zasadil mladé Italce 23 bodných ran, v odvolání dostal jen 5 let ve vězení

Nigerijec zasadil mladé Italce 23 bodných ran, v odvolání dostal jen 5 let ve vězení

V minulosti jste si o útoku, který se odehrál v loňském roce, mohli přečíst zde. Mladá Italka byla náhodnou obětí 15letého Nigerijce, který na ni zaútočil, když se vydala ven běhat. Jen díky velkému štěstí mladá žena útok přežila.

Nigerijec byl obviněn z trestných činů pokusu o vraždu a pokusu o přitěžující loupež, byla uznána částečná nezpůsobilost. Zda to souvisí s psychiatrickým onemocněním, kterým údajně trpěl v době spáchání skutku, nebo se silnou nezralostí, nebylo v rozsudku zmíněno. U prvoinstančního soudu dostal trest šest let a osm měsíců nepodmíněně. Nyní byl jeho trest zmírněn.

Tři a půl měsíce po prvoinstančním rozsudku dostal téměř dvouletou slevu z trestu. To je hanebné rozhodnutí soudce druhého stupně proti nezletilému Nigerijci,  který na jaře loňského roku napadl šestadvacetiletou studentku univerzity mnoha bodnými ranami do zad, když běhala.

Soud pro mladistvé případ znovu projednal: Odvolací soud snížil prvoinstanční trest o jeden rok a 8 měsíců, celkový trest vyčíslil na pět let.

Nyní 16letý Nigerijec, který si již téměř rok odseděl, tak ve 20 letech vyjde z basy a může znovu útočit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Nigerijec zasadil mladé Italce 23 bodných ran, v odvolání dostal jen 5 let ve vězení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout