Je normální, aby občanům České republiky vládla ukrajinská vláda?

Je normální, aby občanům České republiky vládla ukrajinská vláda?

Česká vláda neexistuje. Žádnou nemáme. Česká vláda by se totiž ze všeho nejdřív snažila starat o občany České republiky. To samozřejmě nevylučuje i jistou péči o skutečně potřebné uprchlíky před válkou, kteří se ovšem hodlají buď plně začlenit do společnosti nebo ihned po konci války se vrátit domů a pomáhat obnovit svoji zemi.

Jenže vláda, která si nějakým omylem říká česká, jde od samého začátku proti vlastním občanům. Pokud už se rozhodne někomu pomáhat, pak to jsou buď Ukrajinci nebo dlouhé roky na dávkách žijící nepřizpůsobiví. Zatímco takřka všechny země Evropy  udělaly alespoň nějaká plošná systémová opatření, která by občanům v situaci, kdy dochází k raketovému nárůstu cen, ulevila, tak partička, která si říká česká vláda, neudělala vůbec nic. Tedy vyjma toho, že asi dvakrát přidala těm, kteří natahují ruce za všech okolností a bez ohledu na to, kdo sedí ve Strakovce.

Vláda tvrdí, že pomáhá potřebným, tím však zřejmě myslí výhradně mnohaleté parazity na dávkách. Ne důchodce – ať už invalidní nebo starobní – nebo nízkopříjmové pracující rodiny. Ty za potřebné nepovažuje. Pokud mám totiž informace od lidí, kteří k takovým kategoriím přísluší, tak ti nedostali nic. Tedy vyjma povinné valorizace, což je ovšem částka navíc, kterou by dostali, i kdyby nám vládla třeba tlupa šimpanzů. Jde o zvýšení dané zákonem. Navíc myslím, že zmínění šimpanzi by byli na vládních postech mnohem lepší. Nic by totiž nedělali, čímž by ani nic nekazili.

Možná jste již také viděli nové zálohy na plyn. Tedy pokud plyn používáte. Musím říct, že jde o částky, které jsou už příliš i pro střední třídu. První zdražení – o 100% – přišlo hned po novém roce a od června přijde další. Částka astronomická. Tedy máte-li plynový kotel, který využíváte na otop a ohřev vody. Pokud  globalisté chtěli nějak uvést obyvatelstvo Evropy do chudoby, pak cestou neúměrného zdražování energií k tomu dojdou velmi rychle. Dokonce zkratkou. Drahé energie totiž zdraží úplně vše.

Když jsem viděla nový rozpis záloh za plyn s částkou, z níž se o mne pokoušely mdloby, ihned jsem si vybavila důsledky, které bude výpadek ruského plynu mít. Hovořila o nich kandidátka na prezidentku, paní Alena Vitásková (mimochodem, moje kandidátka na první kolo voleb). V rozhovoru o situaci v plynárenství mimo jiné prohlásila:

Pokud by byly skutečně zastaveny dodávky plynu z Ruska do Evropy, tak dopad nelze ani predikovat. Plyn nemáme nyní čím nahradit. Pro ČR by to znamenalo: pro část obyvatelstva ztráta dodávek tepla, teplé vody, možnost vaření. Zastavení části průmyslu, řada firem by již provoz neobnovila, bankroty firem, ztráta pracovních míst bez náhrady, kolapsy chemického průmyslu (výroba hnojiv), dopad do zemědělství, potravinářství. Inflace 30 %, nezaměstnanost.

Tolik k vyjádření Aleny Vitáskové. K němu dodávám, že to je přesně to, kam nás táhne tato mizerná vláda. Ukončení odběru plynu z Ruska se totiž dotkne obrovského množství lidí. Nastane masivní propouštění a nezaměstnanost.  A paradoxně se to nijak nedotkne Ruska, na které jsou údajně sankce namířeny.

Ne, zde není trestáno Rusko. Tomu se naopak vede báječně, pomáhají mu vysoké ceny ropy, našlo si nové trhy, kurz rublu roste a jen málo zemí se přidalo k západním sankcím. Dokonce i USA už sankce ruší, udržuje je již jen část Evropy. Zvýšené ceny plynu, který paradoxně kupujeme od Němců, takže nás stojí mnohem víc než Němce s jejich zhruba trojnásobnými platy, se dotknou ve finále všech našich občanů. Tedy i těch, kteří plyn doma nepoužívají. Viz důsledky, o nichž hovoří paní Vitásková.

Také by mne zajímalo, jak se bude řešit situace, až skutečně skončí kvůli cenám plynu mnoho firem. Nezaměstnanost poroste a v ten moment už skutečně dojde k situaci, kdy Ukrajinci, které zde chce vláda ponechat natrvalo, budou brát práci našim lidem. Zaměstnanci i podnikatelé, kteří vlivem přemrštěných cen energií nebo nedostatku plynu přijdou o práci, pak další nenajdou. Nyní je zatím situace taková, že Ukrajinci nahradí chybějící zaměstnance, takže firmy je vítají.

Jenže až nebude práce pro naše občany, kteří ovšem pracovat chtějí, co se bude dít? Opustí kvůli tomu Ukrajinci obsazené posty? Je to v tomto směru jakkoli pojištěno? Třeba Dánsko si něco podobného pojistilo. Ovšem předpokládám, že Fialova ukrajinská vláda, kterou občané ČR nikdy nezajímali, našim lidem přednostní práci v případě nástupu vysoké nezaměstnanosti (s níž se již vlivem energetické krize najisto počítá) nezajistila.

Naše vláda umí jen dál podněcovat válečný konflikt zasíláním dalších a dalších zbraní. Včera jsem někde narazila na video Čečenců, chlubících se ukořistěnými americkými zbraněmi. A to nejde o video první. Zbraně se dostávají i do rukou neonacistů z Azova  a podobných bojůvek, jak potvrzují i mnozí občané – třeba ve videích Patricka Lancastera. Nejen naše vláda, ale i většina dalších vlád zemí NATO posílá na Ukrajinu namísto humanitární pomoci zbraně.

Více zbraní znamená více mrtvých a pokračování konfliktu. Dojdou-li zbraně, konflikt končí. To si ale „někdo“ zřejmě nepřeje. Na zbraně a zabíjení peníze jsou, pro lidi není nic. Ti, kdo tyto zbraně platí, jsou  nakonec i těmi, kdo na ekonomickou krizi doplatí nejvíc. Střední třída má být podle plánů globalistů doslova vymazána, musí zchudnout tak, aby nic nevlastnila a ti nahoře byli šťastni.

Zdá se, že tento proces zásadního chudnutí mas právě probíhá. A šílené je, že tomu tleskají i mnozí z těch, kdo k této chudé mase mají do budoucna patřit. Jde zpravidla o voliče ukrajinské Fialovy vlády…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Je normální, aby občanům České republiky vládla ukrajinská vláda?

 1. ťažký život lokajov, bruselských kolaborantov… čo sme si zvolili za chamraď, to máme, aj vy, aj my, bohužiaľ! médiá tvrdo scenzurované, v4 rozložená, všade vládne progresivistická lúza…

 2. https://www.youtube.com/watch?v=4evLd29UMyY&list=RDCMUCe0c2rUjCHtQSf2XY7ulCQA&index=3&ab_channel=TomioOkamura-hnut%C3%ADSvobodaap%C5%99%C3%ADm%C3%A1demokracie

  Kanada již brzy nabídne duševně nemocným smrt za pomoci lékaře. Kdo by měl mít nárok?V březnu 2023 se Kanada stane jednou z mála zemí na světě, která umožní lékařskou pomoc při umírání (vraždy), neboli MAID, lidem, jejichž jediným základním onemocněním je deprese, bipolární porucha, poruchy osobnosti, schizofrenie, PTSD nebo jakékoli jiné duševní postižení. a to se vyplatí, fialovej hnus

 3. Firma Conte končí jako dodavatel elektřiny. Aktuální přehled padlých dodavatelů. a to se vyplatí. Aktuální stav končících dodavatelů energií. Platnost k 31. 3. 2022
  Počet padlých dodavatelů: 25, no nekupte to, regulační úřad v pohodě…. fialovej hnus..

 4. Nejvíc se mi líbilo, když nějaký čtenář navrhl přejmenovat ČR na ČUR.
  Českoukrajinská republika.
  A současně i s příponou -áci srozumitelné sdělení, kdo nám vládne.
  😀

 5. Posledná slovenská vláda, ktorá slúžila záujmom slovenského národa /v rámci Československa/ , nepáchala na ňom zločiny a nerozkrádala majetok a bohatstvo nás všetkých , bola tá, ktorá musela odstúpiť na jeseň 1989… Nejako podobne je to zrejme aj v Česku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout