USA zvyšují dovoz ruské ropy o více než 40% a ruší některé sankce proti Rusku

USA zvyšují dovoz ruské ropy o více než 40% a ruší některé sankce proti Rusku

Od samého počátku války na Ukrajině bylo jasné, že tím, kdo má válku odnést především, je Evropa, tedy konkrétně státy EU, coby hlavní testovací pole Velkého resetu. Vydělat by naopak měly USA, Rusko i Čína. Poslušný vazal EU a premiéři jednotlivých protektorátů se samozřejmě oddaně klaní svému páníčkovi za mořem a konají vše, co si přeje.

Takže namísto ruského – přesně podle notiček zeleného údělu  ekologického – plynu budou státy EU nakupovat předražený a silně neekologický plyn břidlicový z USA.  Deep state si učurává smíchy, jak geniálně ty evropské tupouny opět vypekl.

Zatímco USA požadují od EU a dalších států stále tvrdší sankce proti Rusku, které již v EU způsobily velké ekonomické škody, USA zvyšují dovoz ruské ropy a ruší další sankce.

USA naléhají na Evropu, aby uvalila sankce na Rusko, a také požadují, aby se EU zřekla ruské ropy a plynu. Minulý týden však USA zvýšily své nákupy ruské ropy o více než 40 procent a zrušily sankce na hnojiva z Ruska. Michail Popov, náměstek tajemníka Ruské bezpečnostní rady, uvedl:

„Spojené státy donutily Evropany uvalit protiruské sankce, zatímco oni sami nejenže pokračují v dovozu ropy z Ruska, ale v posledním týdnu zvýšili dovoz „černého zlata“ o 43 procent na 100 000 barelů denně.“

USA zároveň tlačí na EU, aby od nich nakupovala mnohem dražší frakovací plyn, což evropskou ekonomiku dostane do obrovské konkurenční nevýhody a bude to stát spoustu pracovních míst. Kromě toho sankce na hnojiva z Ruska a Běloruska povedou k prudkému růstu cen potravin v EU a prudkému nárůstu hladu v Africe. Rusko a Bělorusko dodávají téměř polovinu světových hnojiv, a protože výroba hnojiv je energeticky náročná, Evropa sama nemůže tuto mezeru zaplnit, protože energie je již vzácná a ceny energií explodují. USA tak oslabují EU, kterou vnímají nejen jako vazaly, ale také jako ekonomického konkurenta.

USA však nejsou tak hloupé jako EU, protože USA také potřebují hnojiva pro své zemědělství. Proto USA 24. března zrušily stávající sankce proti ruským hnojivům a některému dalšímu zboží.

Proč o tom evropská mainstreamová média neinformují?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

5 thoughts on “USA zvyšují dovoz ruské ropy o více než 40% a ruší některé sankce proti Rusku

 1. Ale vždyť je dobře, dokud lidi nebudou chcípat hlady, mrznout a rýt rypákem v zemi, tak je nic nedonutí k sebeobraně. Čím hůř, tím lépe.

 2. Tj az neuvěřitelná informace. Pokud je to pravda, tak vůbec nechápu Evropské politiky.
  Jde ta informace nejak overit?
  Jsem v šoku.

 3. Není to kvůli ukrajinské válce, ale kvůli válce proti chazarskému centrálnímu bankovnímu systému [CB]. Hyperinflace je tu „najednou“, protože petrodolar byl ohavností odpovědnou za vládu smrti a zkázy po celém světě, která trvala 57 let, a nyní petrodolar umírá.
  Dobrá jízda.
  Putin převrátil svět na nový zlatý standard tak, jak jej Nixon přehodil do starého. Z popela rozpadajícího se amerického dolaru v roce 1971 vytvořil Chazarský Henry Kissinger monstrum petrodolaru.
  Vše za den. 25. března 2022. Tehdy zemřel Petrodolar. Němci uvidí mrtvolu zítra. Může trvat několik týdnů, než bude plavat ve vašich očích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout