EU plánuje patřičně politicky indoktrinovat vaše děti a vnoučata jednotným politickým vzděláváním

EU plánuje patřičně politicky indoktrinovat vaše děti a vnoučata jednotným politickým vzděláváním

Vláda jedné strany – to je přesně to, co prosazují globalisté. Jednotná politika jednoho velkého molocha – a nepůjde zdaleka jen o EU. Zatím však alespoň v rámci EU musí být každý jedinec již od vstupu do školského systému patřičně politicky poučen. Cílem je, aby měli všichni jednotné názory, volili jednotně a aby vymizela již nyní skomírající politická i názorová pluralita.

Správný euroobčan tak bude volit jen ty „správné“ politiky, kteří již nebudou vládnout (od toho bude od roku 2030 globální vláda korporací), ale budou pravou rukou světové vlády, jakýmisi správci na daném území. A takový správce musí být patřičně politicky uvědomělý, stejně jako jeho volič.

Než půjdeme ke konkrétním úmyslům EU, tak je třeba upozornit na to, že naše školství je již delší dobu pod vlivem škodlivých politických neziskovek, což ostatně známe všichni, kdo máme – či jsme ještě nedávno měli – potomky na veřejných školách. Mediální výchova, podle níž je ČT studnice pravdy nebo doporučení koho volit (to v případě prvovoličů na středních školách) je již několik let běžnou součástí propagandy na našich školách.

EU má ovšem za cíl tuto „výrobu oddaného euroobčana“ sjednotit a určit „politické vzdělávání“ jako povinné. Dnes je totiž stále spousta škol, do nichž se politické neziskovky nedostanou, vždy záleží jen na daném řediteli. Propaganda se tak nedostane ke skutečně každému dítěti a mnohdy je praktikována až ve vyšším věku. Takový šlendrián by nyní měl již skončit tak, aby každé dítko v EU vědělo, jak v dospělosti správně myslet a volit…

Probíhající proces globalizace a evropské integrace vyžaduje, aby se nová generace občanů EU stále více politicky angažovala na několika úrovních, jak uvedl španělský europoslanec Domènec Ruiz Devesa, když 5. dubna představil zprávu Výboru EU pro kulturu a vzdělávání. Nová generace musí být schopna integrovat rostoucí rozmanitost do svého každodenního života, žít s ní a pracovat s ní. Koneckonců, každý člověk má právo „na kvalitní a inkluzivní vzdělávání“, aby se mohl plně zapojit do společenského života.

V budoucnu by se politické vzdělávání ve smyslu EU mělo nejen řešit, ale také konkrétně realizovat v jednotlivých členských státech na všech stupních škol. To má podle nového vzdělávacího plánu EU převzít takzvaný „evropský učitel“. EU tak bude školit učitele, kteří budou mít správné politické vzdělávání dětí na starosti.

Zpráva zmiňuje potřebu rozvíjet dynamické evropské občanství. Po mnoho let podle zprávy existovaly mezery ve znalostech občanů o EU a nebylo možné vytvořit emocionální pouto s EU – „vzdálené a složité“, to je obraz, který je zakotven v myslích občanů EU.

Podle zprávy se má tedy dítě identifikovat již ne s danou zemí (národem), ale s EU a nemá se považovat za Němce, Španěla, Čecha, Slováka, Rakušana, Itala, Francouze……, ale za euroobčana.

Jak tedy vidíte, EU se hodlá postarat nejen o vzdělání vašich potomků, ale také o jejich mysl a má jim vštípit i patřičné politické názory. Samozřejmě ty jediné správné….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “EU plánuje patřičně politicky indoktrinovat vaše děti a vnoučata jednotným politickým vzděláváním

  1. Samozrejme,že Orbán, Kaczynski, Janša, Salvini, Le Penová, Uhrík, ba ani Okamura nikdy nič nenamietali a nenamietajú ani proti tým najobludnejším návrhom EÚ – a určite nebudú namietať ani proti prípadnému vymývaniu mozgov bielych a kresťanských /nie farebných ani moslimských/ detí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout