EU se snaží na poslední chvíli zdiskreditovat Marine le Penovou, globalisté se bojí její výhry

EU se snaží na poslední chvíli zdiskreditovat Marine le Penovou, globalisté se bojí její výhry

EU  se neštítí ničeho, ve svých snahách vměšování se do záležitostí národních států. Tento totalitní moloch, který je jen pokračováním 3. říše, zasáhne spolehlivě vždy, když se zdá, že si voliči v té či oné zemi nepřejí volit právě toho kandidáta, který je podepřen globalisty. Ve skutečnosti se tak děje jen velmi výjimečně, většina evropských voličů vždy spolehlivě sáhne po některém z oddaných globalistických slouhů.

Nepochybuji, že v případě potřeby se ve volbách kýženému výsledku občas i „dopomůže“.  Velmi okaté to bylo například u prezidentských voleb v Rakousku, kde si globalisté nanečisto vyzkoušeli systém, který později provedli v USA.

Pozornost nejen Evropy, ale celého světa je nyní upřena na nedělní volby ve Francii. Ty rozhodnou, zda bude i nadále pokračovat kůň globalistů a blízký přítel Klause Schwaba – Emmanuel Macron nebo jeho soupeřka Marine le Penová. Zatímco Macrona podrželi v prvním kole výhradně důchodci, což byla jediná voličská skupina, která ho jasně preferovala, Marine le Penová měla zastání zejména u lidí v produktivním věku – mezi 35 – 64 lety. U těchto skupin jasně vedla.

Ovšem jsou zde i voliči odpadlíků. Muslimský kandidát Mélenchon měl přes 22%, což nám zřetelněji ukazuje, jak silně je již Francie islamizována. Mimo muslimů volí Mélenchona již jen ultralevičáci typu Antifa. Na čtvrtém místě s pouhými 7% pak byl Zemmour, kterého naopak volili nejzarytější odpůrci islamizace Francie.

Hlasy Mélenchona půjdou částečně Macronovi, hodně Mélenchonových voličů však zůstane doma. Islámské autority – včetně Muslimského bratrstva – již vyzvaly k volbě Macrona. Zemmourovi voliči budou volit Marine el Penovou.

Od ostatních odpadlých kandidátů půjde ke každému z dvou finalistů něco. V prvním kole však bylo i hodně nevoličů, kteří čekali až na druhé kolo, neboť se tak nějak počítalo s tím, že ve finále bude Emmanuel Macron a Marine le Penová. Ta má ještě podporu neočkované populace či těch, kdo další covid očkování odmítají, neboť – na rozdíl od Macrona – Le Penová neprosazuje očkovací povinnost a je proti covid pasům.

Nikdo tedy nemá vítězství v kapse, takže EU se rozhodla, že zkusí napomoci tomu, aby Marine le Penová nevyhrála. Na poslední chvíli tak vyvolali globalisté z EU skandál, který má za cíl výrazně ponížit její preference…

Vůdkyně Národního sdružení je osobně obviněna ze zpronevěry veřejných peněz v hodnotě přibližně 137 000 eur  ze štrasburského europarlamentu z doby, když byla v letech 2004 až 2017 europoslankyní.

Právník Le Penové Rodolphe Bosselut obvinění odmítl a dodal, že jejich „načasování“ bylo podezřelé.

Bosselut poznamenal, že zpráva se týká starých skutečností  –  starších než deset let (obvinění se konkrétně váže k době před 18 lety) a zdůraznil, že Le Penová nebyla předvolána žádným francouzským soudním orgánem, aby odpověděla na obvinění.

„Jsem překvapen načasováním tak silného odhalení a instrumentalizací,“ řekl Bosselut.

EU se rozhodla vzkřísit stará neprokázaní obvinění jen několik dní před závěrečným kolem francouzských prezidentských voleb, v nichž se Le Penová utká s úřadujícím prezidentem Macronem.

I když je to stále běh na dlouhou trať, nedávné průzkumy veřejného mínění ukázaly, že Le Penová zmenšuje náskok před Macronem, což vyvolalo zděšení mezi globalistickými technokraty.

Vzhledem ke kontextu je vytahování starých obvinění ze strany EU zjevně aktem vměšování do voleb, jehož cílem je pošpinit Le Penovou před hlasováním tento víkend.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “EU se snaží na poslední chvíli zdiskreditovat Marine le Penovou, globalisté se bojí její výhry

  1. EÚ sa všemožne snaží zničiť čo len trochu kritické a z určenej línie sa vymykajúce strany a politikov /Le Penová rozhodne nie je euroskeptička a podporuje Izrael/. Bohužiaľ aj u nás sa roku 2018 podarilo zvrhnúť určite nie vlasteneckého Fica a vo voľbách o dva roky neskôr nastoliť Bruselu oveľa oddanejšiu a neomarxistickú vládu.

  2. Neprekvapí ma,ak Európska komisia presadí v europarlamente zákon o vydávaní „islamofóbov“ na proces a odsúdenie do Saudskej Arábie ešte pred vznikom európskeho islamského superštátu. A nevylučujem ani únosy kritikov islamu a s ním spojených zločinov saudskoarabskou tajnou službou do Rijádu na spôsob Eichmanna – s prípadnou pomocou Mossadu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout