Co mají Klaus Schwab, Joe Biden a CIA společného s ukrajinskými biolaboratořemi?

Co mají Klaus Schwab, Joe Biden a CIA společného s ukrajinskými biolaboratořemi?

Jak nám prozradila i sama Victoria Nulandová, tak USA skutečně mají na Ukrajině své biolaboratoře. To ovšem ruská armáda tvrdí už nejméně týden. Jen mainstream dosud mlžil.

A jaké je výše uvedené propojení?

V pondělí ruská armáda na tiskové konferenci uvedla, že na Ukrajině je více než 30 amerických biolaboratorií. Podle Rusů tam americká společnost Black & Veatch spolupracuje s Pentagonem na tajných projektech.

Společnost, o které jste pravděpodobně nikdy neslyšeli, má vazby na americké ministerstvo obrany a spolupracuje s Pentagonem od roku 2003. Black & Veatch založil laboratoře nejen na Ukrajině, ale také v Ázerbájdžánu, Kamerunu, Thajsku, Etiopii, Vietnamu a Arménii.

V roce 2014 se Metabiota, společnost specializující se na detekci, sledování a analýzu ohnisek onemocnění, podílela na projektech v Gruzii a na Ukrajině. Obě společnosti sídlí ve stejné kanceláři v Kyjevě.

Metabiota byla založena s pomocí syna prezidenta Joe Bidena Huntera Bidena a jeho investiční firmy Rosemont Seneca Technology Partners (RSTP).

V červnu loňského roku The National Pulse odhalil, že Bidenova společnost financuje Metabiotu. RSTP dala společnosti 30 milionů dolarů na údajnou „ochranu světa před šířením epidemií“.

Metabiota také spolupracuje s In-Q-Tel, investiční odnoží CIA. Zakladatel Společnosti Metabiota, Nathan Wolfe, je také mladým globálním lídrem Světového ekonomického fóra Klause Schwaba.

A tak se kruh uzavírá.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Co mají Klaus Schwab, Joe Biden a CIA společného s ukrajinskými biolaboratořemi?

    1. ……vážená, nohama napřed!! Ale tlachejme klidně dál, ono jednoho dne se nebude smět ani tlachat a vy budete v pytli. V lepším případě v tom co se nasouvá od hlavy a má otvory pro oči, ale asi je pak už jen na zhodnocení stavu, jestli není lepší ten s tím zipem. 😥👿👿

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *