Realita multikulturní Francie – policejní auto zasažené Molotovovým koktejlem (video)

Realita multikulturní Francie – policejní auto zasažené Molotovovým koktejlem (video)

A máme zde další multikulturní francouzskou obec, kterou již její obyvatelstvo považuje za převzatou. Na takových územích nejsou akceptováni nejen policisté, ale dokonce ani hasiči. Zřejmě nikoho z vás neudiví, že za útok nebyl nikdo potrestán. A stejně tak je patrné, že se útočníků policisté neskutečně báli…

Policejní vozidlo bylo cílem Molotovova koktejlu v Mantes-la-Jolie.

Skutečná ohnivá koule narazila do čelního skla policejního vozidla v Mantes-la-Jolie. Na snímcích zveřejněných na sociálních sítích je vidět policejní vozidlo projíždějící městem, které je napadeno molotovovým koktejlovým, explodujícím na přední části vozidla. Policisté  nemohli zastavit, protože byli obklopeni desítkami útočníků. Nakonec tak ujížděli ve vozidle, které bylo v plamenech. Nikdo nebyl zatčen.

K dalšímu podobnému incidentu došlo  v noci ze středy na čtvrtek, kdy byli v okrese Val-Fourré, krátce před půlnocí násilně napadeni hasiči a policie. Několik minut předtím byla ve městě hlášena dvě hořící vozidla.

Na místo byli přivoláni hasiči a policie. Ihned po příjezdu byli napadeni asi patnácti osobami, které byly vybaveny pyrotechnikou. Kanystry se slzným plynem k obnovení klidu nestačily. Policisté byli nuceni zavolat posily. Posily sice situaci zklidnily, nicméně žádný z agresorů nebyl zatčen. Naštěstí nedošlo k žádnému zranění.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Realita multikulturní Francie – policejní auto zasažené Molotovovým koktejlem (video)

  1. Už som spomínal, že pred pár dňami pobodali „francúzskeho“ hádzanára albánskeho pôvodu, ktorý by inak bol nastúpil na blížiacich sa majstrovstvách Európy u nás a v Maďarsku. Len dodám,že ešte pred ním vypadli z „francúzskej“ nominácie ďalší Albánec, Chorvát a černoch…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout