Otřesný případ brutálně znásilněné a zavražděné italské dívky – pachatelem byl Senegalec

Otřesný případ brutálně znásilněné a zavražděné italské dívky – pachatelem byl Senegalec

Tato dívka, podobně, jako řada jiných z celé Evropy, mohla žít, pokud by byly uzavřené hranice a dlouhodobě se v celé Evropě nepraktikovala zvrácená politika multikulturalismu.

Sluníčkáři někdy argumentují tím, že i Evropané znásilňují a vraždí. To je samozřejmě pravda, neboť v každé společnosti – byť i té nejmírumilovnější – se najde nějaký ten násilník či vrah. Tomu se nevyhneme nikde. Jenže proč si dovážet i takové jedince, pro něž je právě Evropanka zcela podřadná? Vše nám názorně ukazuje příklad Švédska, které mnozí z nás pamatují jako vzor bezpečí. To právě díky nezřízenému dlouhodobému  dovozu muslimů již dávno není pravda. Naopak, Švédsko je dnes šestou nejnebezpečnější zemí pro ženy na světě a nejnebezpečnější v Evropě.

O mnoho lépe na tom ovšem není ani Německo, kde dochází ke dvěma hromadným znásilněním denně. I tam jde o důsledek multikulturní politiky, což ostatně mohly pocítit nejméně tři ženy a dívky i v Čechách v blízkosti německých hranic – na Litoměřicku a v Karlových Varech. A jde samozřejmě jen o první vlaštovky…

Itálie se pak dostává v oblasti násilí ze strany obohacovačů na podobnou úroveň jako jiné evropské země. Tato dříve tak oblíbená dovolenková destinace se proto postupně mění v Afriku. Itálie doplácí zejména na to, že je hlavním vstupním bodem pro africké invazisty, ale zároveň jde o důsledek mnohaletého vládnutí vítačů a islamofilů.

Dnes si tak připomeneme další ze starších případů, které svého času otřásly celou zemí. Tentokrát jde o případ z roku 2013, kdy byla v Toskánsku velmi brutálně znásilněna devatenáctiletá dívka, která v důsledků zranění po brutálním násilí na místě činu zemřela…

Ilaria a místo, kde bylo tělo nalezeno v Castagneto
místo, kde byla Ilaria nalezena mrtvá

 Ilaria Leone byla velmi brutálně znásilněna 1. května 2013 večer v olivovém háji v Castagneto Carducci. Tam zemřela udušená vlastní krví po brutálním bití, kdy byla vystavena opakovanému a dlouhodobému násilí. Když Senegalec odcházel, tak si myslel, že je již mrtvá, proto ji zakryl větvemi. Dívka však stále žila, ale krátce po odchodu násilného vetřelce na místě zemřela.

Ablaye Ndoye, 34letý Senegalec, byl již před tímto činem odsouzen k 5 měsícům vězení s podmínkou za krádeže, násilí a rvačky (vyhrožoval ozbrojený sekerou) a dostal tři dekrety o vyhoštění, ale ve skutečnosti nebyly tyto příkazy k deportaci nikdy vykonány a Senegalec dál zůstával v Itálii.

Ablaye Ndoye byl obviněn z úmyslné vraždy, sexuálního napadení, ukrývání mrtvoly a obchodování s drogami. Senegalec byl odsouzen na doživotí. Trest v roce 2015 potvrdil i odvolací soud….

Ablaye Ndoye condannato all'ergastolo: violentò e uccise la 19enne Ilaria  Leone
pokud by nebyl ignorován příkaz k deportaci tohoto Senegalce, dívka mohla žít

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout