Naléhavý dopis rakouské vládě a parlamentu od tyrolského lékaře, zkušeného profesora a imunologa

Naléhavý dopis rakouské vládě a parlamentu od tyrolského lékaře, zkušeného profesora a imunologa

Jak jistě víte, tak rakouská vláda plánuje jako první v EU zavést povinné očkování experimentální látkou, proti čemuž se staví nejen mnoho řadových občanů, ale také nejedna kapacita. K navrhovanému povinnému očkování se měli možnost – podobně jako k jakýmkoli jiným zákonům – vyjadřovat všichni, kdo mají nějaké  připomínky. Vyjádření zkušeného lékaře, profesora a imunologa, který je již v důchodu, takže se nemusí obávat postihu za odpor proti oficiální propagandě, si můžete přečíst níže.

Dlouholetý člen představenstva Ústředního transfuzního a imunologického ústavu v Tyrolsku překvapuje technicky přesným prohlášením o očkování proti mRNA a plánovaném povinném očkování v Rakousku. Vysvětluje, že „očkování“ vede ke zničení buněk a tkání a tím vede k poškození trombů, srdce, plic a ledvin, stejně jako k vyčerpání imunitního systému.

Následuje prohlášení profesora k zákonu o povinném očkování, které bylo zpřístupněno dne 8. ledna 2022 na internetových stránkách rakouského parlamentu:

Vážený pane nebo paní!

Rád bych učinil faktické a technické prohlášení a námitku proti zavedení zákona o povinném očkování proti Covid-19 plánovanému na 1. února 2022. Svou kvalifikaci pro tuto námitku považuji za oprávněnou takto: Jsem penzionovaný univ. prof. univerzity v Innsbrucku a pracoval jsem od roku 1968 do roku 2005 na „Ústředním ústavu pro transfuzi krve a imunologickém oddělení“ nejprve jako pomocný lékař, poté jako vedoucí lékař a nakonec 17 let jako člen představenstva.  Ústředním tématem naší každodenní práce bylo imunologické zajištění kompatibility transfuzních krevních buněk, zejména červených krvinek a krevních destiček, jakož i testování tkáňových charakteristik pro transplantaci orgánů a kmenových buněk.

Důležitý byl svědomitý výběr krevních produktů podle krevních skupin a zvážení případných existujících protilátek proti těmto buňkám. V případě potřeby museli být léčeni transfuzí také pacienti s autoimunitními hemolytickými anémiemi. Příčinou těchto onemocnění je mimo jiné podávání různých léků, které mohou vést ke změně povrchu krevních buněk. Tyto změny vedou k neo-antigenům, které imunitní systém pacienta rozpozná jako cizí a vedou ke smrti těchto krevních buněk. Základní degradační mechanismy jsou součástí  základních imunologických znalostí lékařů a mohou být podrobně potvrzeny laboratorními testy.

To mě přivádí přímo k podávání látek obsahujících mRNA, které jsou nesprávně označovány jako vakcíny nebo séra a po proniknutí do krevního oběhu nejprve pronikají do buněk cévní stěny a následně vedou k tvorbě spikeproteinů na povrchu buněk cévní stěny. Tyto spikeproteiny ve skutečnosti působí jako cizí antigeny (podobně jako autoimunitní hemolytická anémie vyvolaná léky) a údajně vedou k tvorbě protilátek a tím i imunitě. Problém je však v tom, že spikeproteiny přilnou k vlastním buňkám těla alespoň po určitou dobu, pravděpodobně trvale, a aktivované zabijácké buňky nebo protilátky (pokud očkování funguje!) zničí buňky očkované osoby označené spikeproteiny.

Výsledkem je imunologická destrukce buněk a tkání u očkovaných osob, která vede ke známému tromboembolismu, k destrukci buněk srdečního svalu, plic a ledvin a nakonec k vyčerpání imunitního systému. Posilovací očkování tyto účinky zesiluje, protože spikeproteiny čerstvě vytvořené posilovačem se setkávají s protilátkami, které se nyní vytvořily. V důsledku toho se akutní reakce a autoimunitní reakce pravděpodobně objeví jako dlouhodobý důsledek a dřímající infekce, jako je tuberkulóza, budou reaktivovány, což ohrozí zdravotní systém ještě více. Je třeba také očekávat relativně vysokou míru přirozené imunizace, protože slabé a subklinické kurzy nejsou zaznamenány.

Zavedení povinného očkování s administrativními sankcemi pro neočkované osoby, které může mnoho lidí přivést na hranici jejich existence, není přiměřené, proto výslovně nedoporučuji zavedení povinného očkování obecně a zejména za použití složek obsahujících genetický materiál. Tresty jsou prostředkem nátlaku, který vede k psychickému stresu našich bližních, takže povinné očkování se stává de facto povinným poškozováním (!). Je děsivé, že kolegové, včetně takzvaných odborníků, kteří z imunologické nevědomosti a/nebo nezájmu nebo pod tlakem ignorují Hippokratovu přísahu, radí svým pacientům a svým dětem, aby se očkovali nebo očkování provádí sami!

Univ. Prof. Dr. med. Diether Schönitzer

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout