Francie: Bazilika v Saint Denis byla poničena, kostel musel být evakuován

Francie: Bazilika v Saint Denis byla poničena, kostel musel být evakuován

Není dne aby ve Francii nedošlo k poničení kostela, kaple, hřbitova či jakéhokoli jiného atributu křesťanství. Totéž se ovšem děje v celém světě v zemích, které jsou právě islamizovány. A zažívají to i ostatní evropské multikulturní země, jen se o podobných incidentech moc nehovoří. Na veřejnost se dostanou jen případy, kdy dojde k závažnější devastaci kostela nebo jde-li o významnou kulturní památku, jako v tomto případě. U těchto incidentů je také viditelná snaha zastírat takřka jistého původce devastace.

Podobné útoky nejsou jen pouhým vandalismem, jak by si někdo mohl myslet. Muslimové tímto způsobem dávají najevo, že jde o jejich území. A tam jsou akceptovatelné výhradně mešity…

Chic studio near Paris, Saint-Denis – ceny aktualizovány 2022
bazilika Saint Denis

Pachatel rozbil velkou železnou tyčí  tři sochy, vitrážové okno a poškodil jesličky v bazilice Saint-Denis v úterý 4. ledna. Bazilika musela být evakuována..

ImageImage

K tomuto konkrétnímu případu jen dodávám, že daná pařížská lokalita je vyhlášeným muslimským ghettem, takže v této bazilice se rozhodně nejedná o první (a jistě také ne poslední) incident….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Bazilika v Saint Denis byla poničena, kostel musel být evakuován

  1. Zachytil som správu, že smutne známi ekoteroristi /presnejšie anarchofašisti/ zo Sorosom platenej bandy /myslím ,že Extinction Rebellion, nie som si istý/ blokovali svetoznámu katedrálu v Kolíne nad Rýnom – jednom z najislamizovanejších miest Nemecka a Európy. Samozrejme beztrestne. Urobiť to isté v mešite kdekoľvek v EÚ by si určite netrúfli…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout