Calais: Podívejte se, jak naštvaný Arab přejel autem agresivní Eritrejce (video)

Ve francouzském Calais dochází k velmi častým potyčkám mezi místními a invazisty, kteří se odtud snaží dostat do Britanistánu. Ve městě se kumulují s zakládají zde nelegální tábory, stejně tak ovšem celá oblast zaznamenává nebývalou kriminalitu. Neúnosná situace tak občas  vyústí v bitku.

Na Silvestra se však Eritrejci neporvali a Francouzi, ale do potyčky byl zapojen místní obyvatel alžírského původu. Nejde o nic neobvyklého, Arabové se s černochy doslova nenávidí, takže k potyčkám mezi těmito etniky dochází po celé Evropě velmi často.

Tento pátek večer byla čtvrť Beau-Marais dějištěm násilného boje mezi ilegály z Afriky a obyvatelem Calais alžírského původu. Afričané při bitce použili řetězy, na oplátku pak několik z nich přejel Alžířan úmyslně autem. Čtyři oběti, včetně tří těžce zraněných, byly převezeny do nemocnice. Došlo k zatýkání.

Podle prvních poznatků shromážděných na místě došlo těsně před incidentem kolem 22:00 k bitce mezi několika ilegály eritrejského původu a místním občanem alžírského původu, který nežije v této čtvrti. Motiv jejich potyčky je zatím neznámý.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Calais: Podívejte se, jak naštvaný Arab přejel autem agresivní Eritrejce (video)

  1. Jaký motiv?
    Jsou nadržení, naštvaní, potřebují nutně upustit páru. Tak hlavně že se aspoň perou mezi sebou. Daňový poplatník jim rád zaplatí ošetření. Není úniku. Co si tam natahali, to tam mají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout