Švédsko: Gang „mladíků“ hromadně znásilnil chlapce, ten skončil se zraněními v nemocnici

Švédsko: Gang „mladíků“ hromadně znásilnil chlapce, ten skončil se zraněními v nemocnici

Konkrétně právě ze Švédska přichází  zprávy o znásilnění či ponižování nezletilých chlapců poměrně často. Ale podobné případy se stále častěji řeší i v dalších multikulturně obohacovaných zemích. I když je v islámu homosexualita tabu a v deseti zemích světa je za ni trest smrti (v mnoha dalších bičování nebo mnohaleté vězení), není znásilnění nezletilého chlapce považováno za homosexualitu. Právě z tohoto faktu vzešel pedofilní islámský zvyk – Bacha bazi – kdy nezletilí chlapci, oblečení jako dívky, tančí pro muže, kteří si pak mezi nimi volí oběti svých choutek.

Právě tento zvyk a také fakt, že znásilnění nezletilého chlapce není v islámu považováno za homosexualitu, má za následek i stále častější případy znásilnění (většinou hromadného) nezletilých chlapců.

Část Stockholmu, kde došlo ke znásilnění, je nechvalně známa působením muslimských gangů a to včetně gangů dětských. I když se nikde nezmiňuje identita pachatelů, všichni ví, že jiné než muslimské gangy zde nepůsobí…

Ve středu večer byl švédský dospívající chlapec hromadně znásilněn v severozápadním Velkém Stockholmu. Pachatelé, kteří jsou mladší než oběť, byli během znásilnění ozbrojeni.

K incidentu došlo v Upplands-Bro v úterý večer, ale teprve ve středu se policie ke znásilnění vyjádřila.

Z hlášení vyplývá, že obětí je dospívající chlapec a že gang se skládá ze tří pachatelů, kteří jsou mladší než oběť.

Gang prý chlapce znásilnil pod pohrůžkou nožem a vzduchovou pistolí. Zraněná oběť byla po znásilnění  převezena sanitkou do nemocnice. Do případu se zapojila sociální služba.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout