Rakousko: Další mladé důvěřivé puberťačky znásilněné invazisty, jedna skončila v nemocnici

Rakousko: Další mladé důvěřivé puberťačky znásilněné invazisty, jedna skončila v nemocnici

Je těžké pochopit, že v zemi, kde poměrně nedávno došlo k velmi brutální vraždě třináctileté Leonie rukou Afghánců, se ještě najdou dívky, které uvěří muslimským invazistům. Po tak otřesném případě by se dalo očekávat, že budou více na pozoru. zdá se, že tomu tak ovšem není…

Měla to být lockdown party – stalo se z toho doslova hororové znásilnění. Dva Syřané prý nalákali mladé dívky na párty v jejich bytě „Airbnb“ ve Vídni. Tam údajně brutálně zbili a znásilnili své oběti.

Dvě kamarádky (16 a 17) se spolu s minimálně dvěma dalšími dívkami nechaly dvěma Syřany (oběma je údajně 18) vylákat do pronajatého bytu v Allerheiligengasse. V průběhu večera prý oba muži náhle zamkli byt zevnitř a pak se vrhli na své oběti. Dvě z dívek, které měly být rovněž týrány, utekly a zalarmovaly policii.

K činu mělo dojít v sobotu večer. Dva Syřané byli zatčeni. Mladší oběť byla po bití a brutálním znásilnění zraněná a musela být po první pomoci záchranným týmem převezena do nemocnice. Vyšetřování převzal vídeňský státní úřad kriminální policie. Probíhají dokazování a výslechy svědků. Pro podezřelé platí presumpce neviny.

Nakonec je možné, že pokud by dvě ze čtyř dívek neutekly a vše nenahlásily, se znásilněnými a zbitými puberťačkami by to dopadlo třeba podobně, jako s třináctiletou Leonie….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout