Proč nedojde k válce s Ruskem?

Proč nedojde k válce s Ruskem?

V souvislosti s událostmi na Ukrajině se v poslední době neustále rozebírá možnost, že by mohlo dojít k válce NATO s Ruskem, která by zasáhla celou Evropu. Nic podobného však nehrozí, snad vyjma možného konfliktu na Ukrajině, je ovšem více než nepravděpodobné, že by došlo ke globálnímu konfliktu v době, kdy mají globalisté celý svět (s výjimkou některých víceméně bezvýznamných zemí) doslova „obšancovaný“. Navíc, v Evropě – podobně, jako v celém západním světě – již dávno válka probíhá, jen poněkud modernější a především efektivnější cestou.

Znovu – jako mnohokrát předtím – opakuji, že globalisté mají vše natolik dobře pojištěné, že jsou dlouhodobě téměř všude voleni politici, kteří jsou jejich „koňmi“. Většina z nich se již před nástupem k moci objevovala po boku globalistů či v různých jimi řízených organizacích. U nás jde například o Aspen institut, odkud se pravidelně rekrutují někteří ministři, výjimkou nebyla minulá, ale ani nová vláda.

Podobné je to ovšem i jinde ve světě. Pokud pak dochází k nějakým diplomatickým konfliktům, jde o po staletí praktikovaný způsob, jak udržet „poddané“ ve strachu. Lid, který se bojí, se také lépe ovládá. Někdy je nepřítel skutečný, jindy je třeba jej vytvořit.

Už před delší dobou jsem zde upozornila na mnohaleté napojení ruských vrcholných politiků na WEF. Na Světové ekonomické fórum je samozřejmě dlouhodobě napojena spousta světových politiků, což ovšem není třeba neustále opakovat, jména všech evropských lídrů, ale i lídrů dalších západních velmocí, nikoho neudiví.

Právě fakt, jak silné napojení má Rusko na WEF, naznačuje, že zde není ani ten nejmenší zájem globalistů na tom, aby Rusko jakkoli poškodili. Vřelé vztahy Vladimíra Putina s Klausem Schwabem jsou dlouhodobě známé, jejich mnohaleté přátelství je zcela jistě signálem, že globalisté nikdy nedovolí, aby zde došlo k nějakému ozbrojenému konfliktu.

I když vakcína Sputnik V nebyla schválena v EU, zdá se, že šlo od počátku o záměr. Výrobci Sputniku V totiž doporučují pro další dávky jiné vakcíny – ty ze „stáje“ Big Pharmy. I tak může ono propojení s globalisty vypadat.

O takzvaném Velkém resetu a čtvrté průmyslové revoluci – a o tom, jak tyto utopické vize souvisejí s globálním zaváděním vakcín proti covidu a dalších opatření „veřejného zdraví“, bylo napsáno mnoho. Až na několik výjimek se Rusko a jeho vlajková loď Sputnik V nikdy nezmiňují, když se o těchto otázkách diskutuje.

To je překvapující, protože ze všech vakcín na trhu má Sputnik V pravděpodobně nejzřejmější přímou vazbu na WEF a jeho poslání.

Pojďme se rychle podívat na hlavní hráče stojící za velmi známou ruskou vakcínou a uvidíme, zda najdeme i další zajímavá propojení..

Herman Gref (nebo, chcete-li ho oslovit v jeho rodném německém jazyce, Hermann Gräf) je generálním ředitelem Sberbank, největší ruské úvěrové instituce. Banka, která je většinově vlastněna ruskou vládou, byla v září 2020 přejmenována na „Sber“ a nyní nabízí množství služeb – včetně rozpoznávání obličeje a systémů měření teploty instalovaných v ruských školách.

Herman Gref a Klaus Schwab

Sberbank je strategickým partnerem Světového ekonomického fóra od roku 2008. V roce 2009 se Gref stal členem Mezinárodní obchodní rady WEF. O dva roky později byl zvolen do správní rady WEF.

Sberbank hrála klíčovou roli při vytváření Sputniku V, který byl vyvinut a registrován za rekordních šest měsíců. Podle Grefa se jeho společnost podílela na vývoji vakcíny – která se později stala vlajkovou lodí ruské vakcíny covid.

Dceřiná společnost Sberbank, založená v květnu 2020, získala výhradní kontrolu nad dodávkami šarží Sputniku V do ruských regionů. Společnost dodala prvních 9 milionů dávek vakcíny před předáním logistiky dodávek státnímu konglomerátu Rostec v březnu tohoto roku.

Gref sám byl jedním z prvních lidí na světě, kterým byla vakcína aplikována. Šéf největší ruské banky tvrdí, že údajně dostal vakcínu někdy v dubnu 2020 – což znamená, že byl pravděpodobně součástí kontroverzních „neformálních studií“, ve kterých vědci v Gamaleya Center injekčně aplikovali experimentální lék sobě a rodinným příslušníkům. „Formální“ testy fáze I začaly o dva měsíce později, 18. června.

Od vývoje platebních systémů založených na QR kódech až po řízení změny klimatu je Gref pravděpodobně nejhorlivějším podporovatelem Schwaba v Rusku. Jeho úzká účast na vývoji a vypuštění Sputniku V je samozřejmě čirá náhoda.

Kirill Dmitrijev stojí v čele Ruského fondu přímých investic. RDIF, založená v roce 2011, je vládní investiční fond, který působí jako „katalyzátor přímých investic v Rusku“. Dmitrijevův fond je hlavním finančníkem Sputniku V. Byl pověřen ruskou vládou, aby organizoval výrobu vakcíny a prodával ji na zahraničních trzích.

Shodou okolností je Dmitrijev hvězdou Světového ekonomického fóra: bývalý bankéř Goldman Sachs vystudovaný na Harvardu byl v roce 2009 jmenován WEF „Mladým globálním vůdcem“.

Pro anglicky mluvící svět se Dmitrijev stal tváří Sputniku V: mnohokrát se objevil na amerických zpravodajských kanálech, kde propagoval ruskou vakcínu.

Dmitrijev není jen zastáncem Sputniku V: je také velkým zastáncem vakcín Big Pharma a obhajuje kombinaci ruské vakcíny s dávkami od společností Pfizer a Moderna.

V srpnu začala Argentina podávat injekce AstraZeneca a Moderna lidem, kteří dostali první dávku Sputniku V. Argentinská vláda uvedla, že vakcíny míchá kvůli nedostatku dodávek, ale Dmitrijev trval na tom, že to tak bylo plánováno od samého začátku.

„Navrhli jsme to, vždy jsme chtěli vytvořit kombinaci,“ řekl tehdy šéf RDIF. „Sputnik je první kombinovaná vakcína, první směs a shoda, která se skládá ze dvou různých vakcín. Od začátku jsme říkali, že dvě různá očkování fungují lépe než dvě identická.“

Ještě před narozením Sputniku V byl Dmitrijev jakýmsi miláčkem Západu. V lednu 2019, během vystoupení na CNBC, tvrdil, že sankce Washingtonu proti Moskvě poškodily „liberální agendu“ v Rusku a „posílily konzervativnější lidi v Rusku“ – s čímž zjevně nesouhlasil.

Ruský premiér Michail Mišustin údajně vydal v prosinci 2020 „tajný příkaz“, kterým označil dceřinou společnost Sberbank Hermanna Grefa za jediného dodavatele Sputniku V do ruských regionů.

Mišustin se zdá být neúnavným zastáncem vize Světového ekonomického fóra pro svět. V říjnu dal zelenou založení centra pro čtvrtou průmyslovou revoluci v Moskvě.

Ruský premiér věří, že umělá inteligence, robotika a transhumanistické technologie se rychle uchytí a již hovoří o začátku páté průmyslové revoluce.

V červenci 2020 se Mišustin zúčastnil akce Cyber Polygon Světového ekonomického fóra (spolupořádané se Sberbank), která diskutovala o otázkách souvisejících s digitalizací globální ekonomiky.

Neškodný brainstorming související s podnikáním? Možná. Schwab ovšem opakovaně varoval, že po COVID-19 bude následovat „kybernetická pandemie“, díky níž bude současná pandemie vypadat stejně neškodně jako velké množství pozitivních PCR testů…

Vladimir Putin a Klaus Schwab se znají už dlouho.

V lednu tohoto roku Putin přednesl (virtuální) hlavní projev na Světovém ekonomickém fóru. Téma fóra v lednu 2021: „Velký reset“.

 

Putin začal svůj projev srdečným „Drahý Klausi“, když připomněl, jak se poprvé setkal se Schwabem v roce 1992 a od té doby se pravidelně účastní akcí vizionáře čtvrté průmyslové revoluce.

Putin využil svého projevu k tomu, aby prosadil rozšíření „rozsahu testování a očkování na covid“ po celém světě – opatření, která vedla ke globálnímu lékařskému apartheidu.

V reakci na názory západních vůdců Putin také tvrdil, že globální ekonomika musí být od základů přestavěna centrálními bankami:

Klíčovou otázkou dnes je, jak vytvořit akční program nejen pro rychlou obnovu globálního a národního hospodářství postiženého pandemií, ale také pro zajištění toho, aby toto oživení bylo dlouhodobě udržitelné, založené na vysoce kvalitní struktuře a pomohlo překonat zátěž spojenou se sociální nerovnováhou. Je zřejmé, že vzhledem k výše uvedeným omezením a makroekonomickým politikám bude hospodářský růst do značné míry záviset na fiskálním stimulu, přičemž klíčovou roli budou hrát vládní rozpočty a centrální banky.

Ruský prezident opakovaně prohlásil, že očkování by mělo být dobrovolné, ale jeho osobní názor neovlivnil skutečnou politiku. Ve všech 85 regionech Ruska nyní existují předpisy, které zavazují určité skupiny obyvatelstva k povinnému očkování (podobné jako u nás).

17. prosince Putin vyzval k celostátnímu zákonu o QR kódech – jednomu z nejnepopulárnějších zákonů. Zavedení digitálních zdravotních karet by v podstatě znamenalo povinné očkování pro ty, kteří se chtějí účastnit nejvšednějších životních aktivit. Jde tak o totéž, jako jsou v EU zaváděné covid pasy. Putin tak jede podle stejných instrukcí globalistů jako dnes již prakticky všechny evropské vlády.

Na konci listopadu, poté, co ministerstvo zdravotnictví  schválilo ruské očkování „Sputnik-M“ proti COVIDu pro děti ve věku 12 až 17 let, Putin navrhl, aby úřady přemýšlely o očkování dětí od dvou let. Kolik zdravých dvouletých dětí zemřelo na COVID v Rusku nebo i jinde ve světě?

Tolik tedy k informacím, které ukazují, že je zde dokonce propojení výrobce Sputniku V s Big Pharmou. A není divu, když Rusko je ve skutečnosti s globalisty úplně stejně zadobře jako třeba Německo nebo Francie.

Proč by tedy ti, kdo ve skutečnosti řídí svět, měli mít zájem vyvolávat ničivou válku s těmi, kdo jim jdou dlouhodobě na ruku??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.5]

4 thoughts on “Proč nedojde k válce s Ruskem?

  1. No, abych byl upřímný tušil jsem to. No nic, ještě se musíme domluvit kdo tady zhasne. Jsem rád že už mám věk, zdraví nic moc, takže za pár. Pak holt ať se to podělá. ?‍♂️?‍♂️

  2. Nemôžem súhlasiť s názorom,že globalisti chránia Rusko – a svet – pred vojnou. Ich militantnejšia časť /NATO, niektoré sily v USA, samozrejme aj šialenci napr. z Poľska či Pobaltia/ sa nikdy nevzdala myšlienky prvého úderu pod nejakou zámienkou, napríklad „plánovaného napadnutia“ Ukrajiny. A paradoxné je,že jedine svetová vojna a víťazstvo progresívnych síl /Putin medzi ne samozrejme nepatrí/ z Ruska, Číny, zrútenej EÚ môže svet zachrániť pred zavedením Nového svetového poriadku /čiže Veľkého resetu/ a všetkým ,čo s tým súvisí. Napríklad Zelený údel či výmena bielych ľudí vo „vyspelom“ svete za farebných. Tým ale nechcem naznačiť, že si prajem použitie jadrových zbraní kdekoľvek na svete.

    1. Nemyslím, že by kohokoli chránili, ale oni také nemají zájem o zničený svět, ten nechce nikdo. Obzvlášť, když plánují vlastnit všechno, přece si to nenechají zničit. NATO chce samozřejmě válčit a hlavně – americké zbrojní korporace touží po tom, aby mohly dál vyrábět. A aby se mohlo zbrojit, musí se vyvolat dojem, že hrozí globální konflikt. Ale – jak uvádím i výše – jistě dojde k nějakým lokálním konfliktům, kde se ty zbraně využijí. Ale nemyslím, že jaderné. Možná bude válka na Ukrajině, konflikt lze čekat i v Sýrii. Možná si zaválčí i v Africe. Ale opravdu půjde jen o lokální záležitosti. Aby bylo kde ty zbraně využít…

  3. na svete je cez 7 miliard ludi, to je 7 miliard teorii a 7 miliard nazorov. ludia si musia uvedomit ze nejestvuje jedna jedina NWO. ide o mnozstvo globalnych a lokalnych zaujmov a oportunistov. preto nikdy nikto nebude mat fakticky spravny a uceleny obraz o tom co sa realne deje pretoze nejde o jednu vec ale o milion previazanych aj nepreviazanych agend napojenych na milion individualov a firiem po celom svete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.