Proč vyvraždil německý otec celou svoji rodinu a pak i sebe?

Proč vyvraždil německý otec celou svoji rodinu a pak i sebe?

Jistě jste i vy četli o otci rodiny, který zavraždil svoji manželku a děti a nakonec i sám sebe. Podle současných zjištění je tato rodina jednou z prvních masových obětí systému. Zde je celkem jasné, že otec byl v těžké psychické nepohodě, což vše souvisí se stupňující se totalitní šikanou lidí, kteří odmítají se systémem slepě souhlasit.

V Senzigu v König Wusterhausenu v Braniborsku zabil muž nejprve svou ženu, pak své tři děti a nakonec sám sebe. Dopis na rozloučenou od sebevraha – učitele odborné školy (40) je šokující. Vyvraždil rodinu kvůli padělanému certifikátu: bál se, že ztratí své děti nebo bude muset jít do vězení. Rozhodujícím faktorem byla skutečnost, že své ženě poskytl padělaný „očkovací“ certifikát – a případ byl odhalen.

Je to hrozný čin, který nelze ničím ospravedlnit. A přesto je to šokující svědectví o tom, kam to může vést, pokud bude systém pokračovat v eskalaci bez ohledu na důsledky. Počet duševních problémů exploduje, stále více lidí má nejen těžké psychické problémy, ale také se častěji páchají sebevraždy. Po celé měsíce se zvyšuje tlak na ty, kteří se nechtějí účastnit genového experimentu.

Útoky na vybranou skupinu lidí ze strany politiků i médií, ale i rádoby aktivistických celebrit, dochází k dalším eskalacím problému. Drahé testy, očkování na pracovišti a v Německu i ve veřejné dopravě, celostátní očkovací pravidla, zkrácení platnosti certifikátu, naposledy oznámení o trestné „očkovací“ povinnosti během několika měsíců. A stále více zaměstnavatelů požaduje od svých zaměstnanců důkaz o genové injekci. Pravděpodobně také manželka zoufalého muže, který vyvraždil rodinu, jej do práce potřebovala. Aby si udržela práci, její manžel zřejmě covid certifikát zfalšoval, ale padělek byl odhalen a zaměstnavatel absolventky obchodní administrativy se o tom dozvěděl.

Ze strachu, že bude poslán do vězení a už nikdy neuvidí své dcery (10, 8, 4), zřejmě muž zcela přišel o rozum. Zastřelil svou rodinu a nakonec i sebe. Tři týdny před Vánocemi. Pět životů bylo uhašeno v jediném aktu, tři malá děvčátka už nikdy nevyrostou. Celé okolí truchlí, pokládá svíčky a plyšová zvířátka před domem milované rodiny.

Šok byl hluboce pociťován – a začalo obviňování. První uživatelé Twitteru vnímají tragický akt  jako náznak údajné nebezpečnosti kritiků opatření. V kritickém táboře jsou si na druhé straně jedním jistí: tento akt krveprolití by se nestal bez covidové diktatury. Eskalace tlaku, k níž nyní intenzivně po celé EU dochází, jen podněcuje takové činy.

Tragických činů, k nimž dochází v souvislosti s diktaturou, je jistě mnohem víc. Nikdo neví, kolik jedinců už celý ten nátlak nevydrželo a vzali si život, aniž by to bylo někde medializováno. O této rodině se ví právě proto, že otec vzal všechny s sebou. Pokud by zabil jen sám sebe, zřejmě by o tom psal jen regionální tisk. A možná ani ten ne.

Nešlo nakonec tedy zoufalému učiteli o to otevřít oči široké veřejnosti tak hrůzným činem, kdy muž zavraždil i vlastní dcery zřejmě v jistotě, že je beztak žádná budoucnost nečeká?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Proč vyvraždil německý otec celou svoji rodinu a pak i sebe?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout