Jezídská poslankyně upozornila na to, že v Evropě jsou stovky teroristů z ISIS

Jezídská poslankyně upozornila na to, že v Evropě jsou stovky teroristů z ISIS

Zásadním problémem Evropanů ve vztahu k muslimské invazi je fakt, že drtivá většina lidí si myslí, že ti, kdo přichází do Evropy, před čímsi utíkají, tedy že jde o potřebné chudáky nebo si myslí, že jde jen o ekonomické vyžírky, jimž jde pouze o štědré sociální dávky. To je zásadní mýlka, která se Evropanům jednoho dne krutě vymstí.

Dostatek peněz na cestu do Evropy mají totiž zejména islámské bojůvky, ať už Islámský stát nebo jakékoli jiné asijské či africké militantní organizace, jejichž cílem je zavedení všesvětového práva šaría. Islámský stát má velmi mnoho sponzorů, nenajdete zemi, odkud by muslimové neposílali peníze na podporu džihádu. ostatně, také u nás již pár soudů proběhlo (sympatizant ISIS dostal jen podmínku).

Miliony takových podporovatelů po celém světě, ale i podpora některých islámských zemí, zajišťují Islámskému státu neustálý přísun peněz. Zaplatit tak bojovníkům za cestu do Evropy, kde mají zatím působit coby spící buňky, je tím nejmenším. Problém pak není ani zajištění obživy těm, kdo unikají systému. Ti, kdo tedy před pár lety podřezávali hrdla v řadách ISIS jsou již do značné míry v Evropě, jak potvrzuje i jezídská poslankyně. V jejím rodném Iráku je tak paradoxně nejspíš méně teroristů než v zemích EU…

Fayan Dakhilová, jezídská vítězná kandidátka v iráckých volbách, řekla, že v Evropě jsou stovky teroristů ISIS, kteří tvrdí, že jsou uprchlíci.

V prohlášení Dakhilová uvítala proces s teroristou ISIS Taha Al-Jumailim, který koupil jezídskou matku a její dítě zabil.

Frankfurtský soud nedávno odsoudil Al-Jumailiho k doživotnímu vězení a jeho manželku Jennifer Fiennesovou k deseti letům vězení za popravu pětileté Jezídky.

Dakhilová řekla: „Německý soud nepotrestal jediného teroristu, ale spíše přinesl radost do srdcí stovek tisíc utlačovaných jezídů, kteří byli vystaveni nejohavnějším prostředkům zotročení, psychickému a fyzickému ponížení ze strany nejnebezpečnější teroristické organizace ve druhém tisíciletí.“

Považovala toto rozhodnutí za „první skutečný právní krok k uznání genocidy, které byli Jezídi vystaveni v roce 2014,“ a dodala: „Chceme upozornit na přítomnost stovek teroristů ISIS, kteří vstoupili do Evropy jako uprchlíci a mají falešné dokumenty, protože ISIS v srpnu 2014 zabavil oficiální ředitelství, která vlastní oficiální a autentické dokumenty v několika iráckých městech, včetně Ninive, al-Anbaru, Saladina a dokonce i částí Dijály a Kirkúku.“

Dakhilová vyzvala země Evropské unie, aby přezkoumaly teroristickou historii každé osoby, která vstoupila na hranice jejich země zejména od roku 2015 do konce roku 2018.

Je jisté, že mnoho teroristů již získalo azyl a ti, kteří přišli kolem roku 2015, dokonce už mají i občanství (například Německo letos rozdalo občanství všem Syřanům, kteří přišli v roce 2015). Většina zemí pak jistě nebude mít zájem na prověřování těch, koho místní vítali s otevřenou náručí. Každý odhalený terorista by totiž zasadil jejich vítací politice další ránu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Jezídská poslankyně upozornila na to, že v Evropě jsou stovky teroristů z ISIS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout