OSN vyzývá Polsko, aby otevřelo hranice a umožnilo ilegálům neomezený vstup do země

OSN vyzývá Polsko, aby otevřelo hranice a umožnilo ilegálům neomezený vstup do země

A tím samozřejmě neomezený průchod dál do Německa. To už si ovšem mohou Němci při své sebevražedné politice poslat do Běloruska pár leteckých speciálů a cestu do Německa tak jen o něco urychlit a zjednodušit. OSN je ostatně podobně, jako EU, jednou z organizací, jejichž stěžejním úkolem je výměna obyvatel Evropy.  To, že se o totéž snaží i EU, je jasné už z toho, že je to právě Frontex, kdo návazně na OSN vyzval k témuž – tedy k přijímání všech, kdo budou mít zájem v EU zažádat o azyl. Zároveň vyzval k tomu, aby nebyli ilegálové posíláni pryč od hranic.

Frontex – jinak údajně „Evropská organizace na ochranu hranic“ – vyzývá k tomu, aby se hranice nechránily. V EU ovšem nic neobvyklého. Jde jen o další připomínku toho, že EU zde není pro Evropany, ale proti nim.

Všechny evropské země by tak v zájmu výměny obyvatel měly – podle názoru OSN a EU –  jednat asi tak, jak aktuálně jedná  zejména Itálie, ale třeba i Španělsko na Kanárských ostrovech.

Agentura OSN pro uprchlíky, požaduje, aby polské úřady poskytly neomezený přístup migrantům na hranici s Běloruskem, řekl v úterý mluvčí UNHCR Babar Baloch.

Na otázku, zda mají zástupci UNHCR možnost setkat se s uprchlíky a migranty na polské straně hranice a ověřit informace o úmrtích, které sdílel uprchlý polský voják, Baloch řekl: „Jsme si vědomi zpráv médií o polském vojákovi překračujícím hranici do Běloruska a o obviněních, která učinil. Je však na dotčených vnitrostátních orgánech, aby nahlášené incidenty vyšetřily.“

Mluvčí UNHCR připomněl, že Agentura OSN pro uprchlíky obhajuje neomezený přístup k lidem v oblasti od samého počátku a je v přímém kontaktu s polským ministerstvem vnitra a pohraničními službami. „Nyní, když je přístup na hranici s Běloruskem výrazně omezen, humanitární organizace, ale také právníci, média, zdravotníci, dobrovolníci tam nejsou,“ řekl a dodal, že UNHCR „nadále vyzývá polské úřady, aby zajistily neomezený přístup migrantům, žadatelům o azyl a uprchlíkům v nouzové zóně – jak je uvedeno v dohodě z roku 1991 podepsané UNHCR a Polskem.“

„I když nemůžeme vstoupit do oblasti nouzového stavu, provádíme monitorovací návštěvy přímo mimo tuto zónu,“ řekl. „Stejně tak pravidelně navštěvujeme detenční centra a společně s našimi partnery nabízíme právní poradenství a podporu jednotlivcům, kteří hledají mezinárodní ochranu v Polsku a Bělorusku. Zvýšili jsme finanční pomoc neziskovkám, které poskytují právní pomoc lidem v azylovém řízení. Pokud dostáváme tísňová volání od lidí na hranicích, koordinujeme to s našimi protějšky, abychom zachránili životy. Dlouho jsme obhajovali práva žadatelů o azyl a uprchlíků v Polsku a Bělorusku a stále tak činíme.“ …

Tolik tedy vyjádření UNHCR – agentury pod hlavičkou OSN, která je hlavním organizátorem těchto masových přesunů obyvatel do Evropy.

Všichni jsme viděli záběry agresivních invazistů na bělorusko-polských hranicích,  křičících „Allahu akbar“ a házejících vším, co měli po ruce. To nebyli žádní chudáci, ale islámské vojsko, připravené obsadit Evropu. Ostatně, už cena za cestu do Běloruska je poměrně vysoká, mnoho Evropanů by na takovou cestu nemělo. A už vůbec ne nějaký chudák ze Středního východu…

Takto podle OSN vypadají „chudáci uprchlíci“:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “OSN vyzývá Polsko, aby otevřelo hranice a umožnilo ilegálům neomezený vstup do země

  1. Uznávám, že afghánšti “ tlumočníci” jsou v nelehké situaci. I po osvobození ČSR měli “ tlumočníci” veliké problémy.
    Bohužel, nic netrvá věčně, ani westernizace Afghánistánu.
    Vzhledem k historii země, vylámali si tam zuby Britové, Sověti i NATO, tlumočníci jen sklízejí co zaseli.
    Při rekonstrukci Afghánistánu bude teď milá každá zdravá ruka. Pokud si “ tlumočník “ posype hlavu popelem, myslím, že mu přímo smrt doma nehrozí . Pokud tedy nemá na rukou něčí krev.
    Že by se začlenili někde v Džermany, anebo kdekoli v Evropě, tomu může věřit jen hodně naivní člověk.

  2. OSN toho nakecalo a chtělo, a chce spoustu, hlavně samé nesmysly, např. is lámské právo, výměnu obyvatel Evropy, vymýcení krav na planetě, živit všechny lidi, právo se usadit kdekoliv a povinnost živit imigranty, řídit teplotu planety, a teď i řídit celé lidstvo, opravdu parta bláznů k pohledání …..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout