Imám z italského Milána: „Nemuslimové jsou jako zvířata“

Imám z italského Milána: „Nemuslimové jsou jako zvířata“

Pravidelní čtenáři si jistě všimli, že zde průběžně představuji různé imámy, působící v západních zemích, zejména v Evropě. Tedy v zemích káfirů, jimiž pohrdají a plánují je konvertovat nebo vyhladit. Přesto mohou kázat nenávist a to často za tučné finanční podpory těch, koho tak nenávidí a kým tak hluboce pohrdají. A pokud se vůči nim někdo vymezí, začnou se ohánět smyšlenou „islamofobií“.

Dnes vám tedy představuji dalšího z těch, kdo údajně prezentují náboženství míru. Imám, který žije v Itálii, dal nejednou najevo, co si myslí o těch, kdo nevyznávají islám. Zatímco většina předchozích imámů má původ v Asii nebo Africe, tento se narodil v Itálii a k islámu konvertoval.

V kázání imáma Segrate Abdura Rahmana, původním jménem Rosario Pasquini, byli křesťané definováni jako jedinci, kteří žijí jako zvířata a ženy jako nečisté bytosti, které je třeba vzdělávat.

Pasquini mimo jiné doslova prohlásil: „ Žijí automaticky jako zvířata. Ve skutečnosti nevědí, že Alláh je pravý Bůh, a proto nerozumí ničemu ze života. Trvám na tom: musíme říci, že všichni nemuslimové, i když se obětují za hranice svého sobectví, žijí jako zvířata.“…

Tento imám se projevil i v Santanchè, kde probíhaly protesty proti burce. Na demonstranty, kteří požadovali zákaz burek, útočil. Také prohlásil, že ti, kdo požadují zákaz burky, shoří v pekle: „Alláh je potrestá, protože urazili proroka a islámskou komunitu“.

Italský imám Pasquini je příkladem toho, že islám nešíří jen ti, kdo do Evropy přichází z islámských zemí, případně jejich potomci, ale i ti, kdo se v něm shlédnou a konvertují. Mnoho evropských konvertitů odešlo bojovat k ISIS, v některých případech se jednalo o celé rodiny evropského původu. Nejvíce evropských konvertitů z řad původních obyvatel (v přepočtu na počet obyvatel) je ve Francii, Švédsku a Německu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Imám z italského Milána: „Nemuslimové jsou jako zvířata“

  1. Evropské vlády jež stále chrání totalitní is lam se sami stávají zločinci podporující totalitu, je to stejné, jako kdyby chránili nacismus aj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout