Německo: Novodobí gestapáci vstříkli pepřový sprej do očí 4letého dítěte (video)

Německo: Novodobí gestapáci vstříkli pepřový sprej do očí 4letého dítěte (video)

Od doby, kdy Německo ihned po Rakousku ohlásilo, že bude požadovat plošné očkování obyvatel, začali Němci – podobně jako Rakušané – pořádat takřka každodenní demonstrace. Ty se konají jako vycházky, kdy do ulic vychází tisíce lidí na pokojné „procházky“, které jsou však ve skutečnosti demonstracemi proti státní zvůli.

I přesto, že je velmi dobře známo, že na tyto demonstrace chodí hodně rodin s dětmi či důchodců, tak – na rozdíl od demonstrací Antify nebo islámských extremistů – proti nim nasazení policisté vystupují mnohdy velmi agresivně. Používají dokonce i obušky a pepřový sprej, který údajně u demonstrací Antify, při nichž dochází dokonce k zapalování aut i ničení dalšího majetku, nikdy nepoužívají. Na rodiny s dětmi a důchodce jej však použijí bez skrupulí…

Videozáznamy ukazují násilí, s jakým policie postupuje proti kritikům koronavirových opatření. Ve Schweinfurtu se policie neštítila použít pepřový sprej na shromáždění proti koronavirové politice a plánovanému povinnému očkování, přestože dobře věděla, že na demonstraci byly i děti. Oblak pepřového spreje zachytil čtyřleté dítě.

Vzhledem k obvyklé cenzuře níže zveřejňuji raději více videí daného incidentu z neděle 26.12.2021:

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.