Miss Irsko je bývalá žadatelka o azyl z Afriky

Miss Irsko je bývalá žadatelka o azyl z Afriky

Tak se nám pomalu ale jistě začíná představovat nový ideál krásy a nový Evropan. Stále častěji se v různých soutěžích objevují na nejvyšších příčkách barevní a to bez ohledu na to, zda si dané umístění zaslouží. Můžeme je však vidět dnes a denně i v různých filmech a seriálech v rolích původně bílých hrdinů a při sledování reklam máme pocit, že snad žijeme v Africe.

Nejsem muž, takže si netroufám až tak soudit ženskou krásu, nicméně při pohledu na novou irskou Miss nemohu než zkonstatovat, že je velmi vzdálena od ideálu krásy, který nám byl prezentován ještě někdy před 10-20 lety. Jednoduše, tato „královna krásy“ by ještě poměrně nedávno neprorazila ani do nějakého okresního kola…

Pamela Uba, narozená před 26 lety v Jižní Africe, je první Miss Irsko s přistěhovaleckým pozadím.

Do Irska přijela v 8 letech z Jižní Afriky v doprovodu své matky a tří sourozenců. Velmi investuje také do pomoci migrantům při integraci.

Nová Miss Irsko žila téměř deset let jako žadatelka o azyl v přijímacím středisku pro migranty. Nyní chce, aby vládla zastoupení menšin. „Je úžasné být tou tváří, na kterou se mladé černošské dívky mohou podívat a říct, ano, ona to zvládla, my to zvládneme také,“ řekla po svém vítězství…

Co můžeme čekat příště? Miss bude samozřejmě opět černá, ale půjde o transsexuála nebo některé jiné z různých asi 120 pohlaví….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Miss Irsko je bývalá žadatelka o azyl z Afriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout