Muslimský vrah francouzské Židovky, který byl seznán trestně nezodpovědným, si žije na svobodě

Muslimský vrah francouzské Židovky, který byl seznán trestně nezodpovědným, si žije na svobodě

Případ, který otřásl celou Francií, se odehrál před několika lety. Muslim Kobili Traoré tehdy napadl starší Židovku v jejím domě, za pokřiku Allahu akbar ji zmasakroval a vyhodil z okna. Důvod, proč se případ dostal do médií po celém světě, byl především ten, že muslimský vrah starší Židovky byl seznán trestně nezodpovědným a podle rozsudku měl pouze podstoupit jakousi léčbu. Po soudu, který mnoha lidem připadal celkem logicky nespravedlivý, následovalo několik protestů. Nyní se francouzský novinář rozhodl zjistit, jak si chladnokrevný vrah aktuálně žije. I když by měl podle rozsudku právě podstupovat jakousi léčbu, realita je jiná…

„Kobili Traoré se nikdy neléčil, není nemocný, jen umí skvěle simulovat,“ prozradil ve středu odpoledne novinář Christophe Dansette s odvoláním na zdroj z nemocnice během svého slyšení v rámci vyšetřovací komise v případu vraždy Sarah Halimiové.

„Vrah stále kouří marihuanu, pod jejímž  vlivem měl údajně vraždit. Nyní měl podle rozsudku pobývat v nemocnici, kde se ale příliš nezdržuje – odešel do domu své rodiny na celý víkend,“ řekl Dansette. Zdroj také objasnil, že Traore se dívá hodně na televizi, nikdy nezmešká ani jednu z pěti denních muslimských modliteb a že se snadno rozzlobí.

Během svého slyšení novinář France 24 řekl, že K. Traoré po určitou dobu odmítal být léčen zdravotní sestrou židovské víry , údajně ze strachu, že by byl znovu pod vlivem svých démonů a začal by znovu vraždit.

Podle novinářského zdroje bylo toto odmítnutí zorganizováno jiným členem zdravotnického personálu, který dnes již v jednotce nepracuje. „Traoré se hodně obviňuje z toho, co udělal,“ řekl zdroj.

Sarah Halimi, Židovka, byla zbita, zmasakrována a defenestrována Kobili Traoré v dubnu 2017 s výkřikem „Alláhu akbar“. Případ antisemitské povahy vyvolal obrovskou kontroverzi, protože vrah byl soudy prohlášen za trestně nezodpovědného.

Stále více muslimů si po celé EU vyslechne v případech vražd podobný rozsudek o trestní nezodpovědnosti, nikde se však už nepíše, jak taková „léčba“ nezodpovědného a údajně psychicky nemocného probíhá. Zdá se tedy, že jde jen o formální umístění do nějaké léčebny, kde má ovšem daný jedinec absolutní volnost, včetně možnosti víkendových návštěv doma u příbuzných.

Nepochybuji, že podobných privilegií se dočká třeba i somálský vrah 3 žen z německého Würzburgu, který byl teprve nedávno seznán psychicky nemocným a tedy trestně nezodpovědným. Podobné rozsudky samozřejmě neodradí od útoků další muslimské vrahy, spíš naopak, jsou pro ně velkou motivací….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

One thought on “Muslimský vrah francouzské Židovky, který byl seznán trestně nezodpovědným, si žije na svobodě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout