Florida je jedno z posledních míst západního světa, kde je ještě život v pořádku

Florida je jedno z posledních míst západního světa, kde je ještě život v pořádku

O tom, že na Floridě už před delší dobou skončili s politikou covidismu, kterou razí nejen většina států USA vedená demokraty, ale také celá Evropa, již jistě víte. Na Floridě dokonce zakázali vyžadování covid pasů a dávno tam nejsou povinné neúčinné slintáky, nikomu nenutí neúčinné a škodlivé „očkování“ (jeho nucení například v zaměstnání je dokonce zakázáno) a nyní dokonce zavedli zákon, který má Floridu uchránit před tzv. „kulturním marxismem,“ který razí zbytek USA i Evropa.

Floridský guvernér nyní zavádí nový zákon, „Stop Woke Act“, který by podle něj měl chránit děti a ostatní před kulturní marxistickou indoktrinací.

Ron DeSantis ve středečním projevu ostře kritizoval „probuzenou ideologii“, kterou popsal jako pokus delegitimizovat americkou historii a  instituce.

„Vnímám woke act jako formu kulturního marxismu. Chtějí rozdělit naši společnost a naši kulturu a věci, které jsme považovali za samozřejmé, jako je schopnost rodičů rozhodovat o výchově svých dětí,“ řekl guvernér.

Odstranění soch prezidentů jako Thomas Jefferson a Abraham Lincoln je podle DeSantise pokusem vymazat historii a nahradit ji levicovým extremismem.

„Máme zodpovědnost stát za pravdou, za tím, co je správné. Musíme také chránit naše lidi a naše děti před extrémně škodlivými ideologiemi, které jsou jim vnucovány po celé zemi.“

Výuka takzvané kritické rasové teorie, zastaralé ideologie, že všichni běloši jsou zlí rasisté, již byla na floridských školách zakázána. Ron DeSantis svým zákonem Stop Woke Act mimo jiné uvádí, že chce zajistit, aby byl zákaz „vytesán do kamene“.

DeSantis se stal populárním mezi republikány, zejména mezi bývalými Trumpovými příznivci, přičemž mnoho průzkumů veřejného mínění ho ukazuje jako předního kandidáta na nominaci GOP v roce 2024, pokud se bývalý prezident Donald Trump rozhodne nekandidovat. Trump byl poskvrněn svým naléháním na prosazování vakcín.

Podle expertů je 43letý DeSantis nabízen jako kandidát na prezidenta, ale stále není jisté, zda má šanci na zvolení. Jen jedna věc se zdá být jasná: I když se DeSantis nikdy nedostane do Bílého domu, guvernér uvedl do pohybu masivní obrat v covidové politice.

A to by mělo mít také vliv na Evropu, protože kritické hlasy proti Bidenově covidové politice  jsou v USA stále hlasitější. Změnu nálady nelze vyloučit. Pokud je současná restriktivní politika kritizována, důvodem může být to, že k tomu přispělo mnoho vyrovnaných Američanů, jako je senátor Rand Paul a mnoho nebojácných amerických lékařů spolu s DeSantisem.

Ti, kdo následují „vědu“ Dr. Fauciho, jemuž se v USA přezdívá „doktor smrt“,  nejvíce otrocky, jsou Evropané. Dosud dělali vše, co od nich pečlivě vybraní „odborníci“ požadovali, s bezpodmínečným dodržováním, i když to zjevně nefunguje. Jako třeba v Dánsku, s 95% proočkovaností dospělých….

Obrázek

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Florida je jedno z posledních míst západního světa, kde je ještě život v pořádku

  1. Paradoxné je,že Florida patrí medzi štáty USA s najvyšším počtom prisťahovalcov. Ich počet – a nielen z Kuby či Haiti – neustále rastie.

  2. som prekvapeny pretoze verejne pouzit slovne spojenie „kulturny marxizmus“ bol donedavna naproste tabu a do znacnej miery cenzurovane na internete a vo vyhladavacoch. mozno svita na lepsie casy? som celkom v soku a hlavne ked to vyslo z ust takto vysoko postaveneho politika(de facto nieco ako prezident u nas).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout