Fašismus se vrací do Itálie odkud vzešel, v Německu mají novodobé gestapo (videa)

Fašismus se vrací do Itálie odkud vzešel, v Německu mají novodobé gestapo (videa)

Podívejte se na další zajímavá videa, která jasně ukazují, že historie se opakuje. Tentokrát se podíváme do Německa a Itálie.

Fašismus pochází z Itálie a nyní se tam již nějakou dobu vrací. Zřejmě i většina Italů s tímto souzní, jak je vidět na videu níže.

V Itálii musíte mít všude „zelený pas“. Opravdu úplně všude, včetně dopravních prostředků, jako třeba na trajektech, které jsou většinou jediným spojením mezi italskými ostrovy a pevninou. Ital, který neměl platný „zelený pas“, byl násilím vyveden z trajektu, který pluje z ostrova Ischia do Neapole, to vše za jásotu a radostného potlesku ostatních cestujících. Spolucestující, které zákrok proti „hříšníkovi“ tak nadchnul, křičí: „Hoďte ho do vody!“ Pokud by se jednalo o jednoho z těch, co připlouvají denně na lodích z Afriky, nikdo by po něm „zelený pas“ nechtěl….

Nepřipomíná vám to něco?

A nyní se podíváme do Německa, na novodobé gestapo.

Každé pondělí se občané setkávají na procházce centrem města Landau ve Falci. V pondělí tam bylo 300 nebo dokonce 400 občanů.

Pak podle občanů vjely na tržiště tři policejní vozy. Mladí policisté vystoupili a chtěli zkontrolovat občanské průkazy.

V 19:25 chtěla policie vidět průkaz staršího muže. Muž chtěl nejprve vidět oficiální průkaz totožnosti policie. Policisté se odmítli legitimovat a na muže se vrhli poté, co muž řekl: „banánová republika“.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout