Pfizer sponzoruje stranický sjezd německých vládních sociálních demokratů

Pfizer sponzoruje stranický sjezd německých vládních sociálních demokratů

Německo je hegemonem celé 4. říše, což ostatně prokázalo i nedávné odhalení korupce a ovlivňování politiky v EU. Za vším hledejte zemi, která chce po dlouhá staletí ovládnout Evropu. Fakticky se to však Německu podařilo až nyní a to se souhlasem většiny loutkových evropských vlád. Také naši politici za posledních 30 let byli plně pod vlivem Berlína a poslední téměř dvě desetiletí i Bruselu. To je ovšem jedno a totéž, neboť Němci ovládají i Brusel.

Ten, kdo vede evropskou politiku, je pak samozřejmě v centru zájmu globalistů, tedy těch, kdo skutečně ovládají celý svět. Jak známo, tak světu vládnou nadnárodní korporace – tedy ti, kdo tyto korporace vlastní, což je velmi malá hrstka nejbohatších. Právě tato hrstka již dávno ovládá svět, ale nyní jej chce ovládnout oficiálně, což potvrzují plány tzv. Velkého resetu, jejichž osnovou je Agenda 2030.

O tom, že jsou evropské vlády zkorumpované, navíc pod plným vlivem globalistů, snad v dnešní době nikdo soudný nepochybuje. Na jejich lži, podpořené mainstreamem, snad naletí již jen ti největší hlupáci. V Německu nyní převzala vládu sociální demokracie (SPD) spolu s koaličními Zelenými a liberály (FDP). Je tedy jasné, že tato šílená vláda nepovede jen Německo, ale bude určovat celoevropskou politiku. Pak asi nikoho neudiví, kdo je přiznaným sponzorem největší vládní strany, jejíž šéf je zároveň novým německým kancléřem…

Nový německý kancléř Olaf Scholz (SPD) má důvod k radosti: podpora na sjezdu strany byla velká – od jeho strany i od sponzorů, včetně farmaceutické společnosti Pfizer. Co asi očekává tento sponzor od německé vlády, která má přímý vliv na celou EU, si lze lehce domyslet….

Strana, která nyní poskytuje kancléře a ministra zdravotnictví v Německu, se může těšit na farmaceutickou společnost Pfizer jako na sponzora svého vlastního stranického sjezdu. Pfizer také vyvinul jednu z vakcín proti Covidu schválených v EU.  Tu, která je ovšem evropskými vládami nejvíce protlačována. Transparentnost SPD – mohli bychom si povšimnout – je přinejmenším potěšující, ale co je to za signál v době, jako je tato?

Evropou se nyní šíří nespokojenost. Také v Německu přibývá demonstrací proti probíhajícím covidovým opatřením. Neustále nové dávky očkování už také obtěžují mnohé. Nyní se zcela jasně ukazují falešné sliby politiků. Vyhlídka byla: Očkování dvěma dávkami a všemu bude konec. To byla naděje většiny naivních a k politikům příliš důvěřivých občanů. Skutečnost je však zcela jiná, tyto sliby se dávno ukázaly být účelovou lží.

Zdá se, že některé vlády rezignovaly: v současné době se již ani nesnaží srozumitelně vysvětlit stav výzkumu občanům, reagovat na většinu námitek a přiznat chyby. Výsledek: skepse vůči farmaceutickým společnostem, vědě a politice stále roste. Mnozí nyní varují před krizí důvěry.

Je obzvláště užitečné mít vývojáře vakcín Pfizer jako sponzora strany, ke které nyní patří německý ministr zdravotnictví Karl Lauterbach. Pfizer ví, že co udělá Berlín, zopakují i poslušné protektoráty. A ten náš patří k nejposlušnějším. Například nesmyslné prachové respirátory na žádost Německa poslušně direktivně přikázali jen u nás a v Rakousku. Nikde jinde na světě direktivně tento škodlivý nesmysl nosit nemusí.

Sponzoring německé vládní strany, která de facto ovládá i další evropské země, tak jistě nebyl nijak náhodný. Pfizer za svůj sponzoring něco očekává. A jistě ne pouze od Němců.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.7]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout