Epidemie rabování v USA, kde policie odmítá zatýkat zločinné černochy (video)

Epidemie rabování v USA, kde policie odmítá zatýkat zločinné černochy (video)

V USA nyní stačí být černý a můžete si krást, loupit a rabovat  jak libo. Černoši jsou obzvlášť chráněni a nejeden policista se raději dívá jinam, když se za bílého dne ve velkém rabuje.

Velká americká města jsou v současné době sužována obrovskými davy černochů, kteří vchází do obchodních domů a berou si tolik zboží, kolik jen mohou. „Nepřijatelné,“ uvedl Bílý dům v prohlášení.

V mnoha částech USA policie téměř přestala zasahovat proti zločinným černochům, po všech rasistických obviněních, která následovala po případu George Floyda a loňských nepokojích BLM.

Hovoří se o úplném zrušení celého policejního oddělení, které je obviňováno z „rasismu“.

Politici také schválili zákony, které brání policii zatýkat zločince. Například Kalifornie má nyní zákon, který znamená, že krádež je klasifikována jako přečin, pouze pokud má kořist hodnotu vyšší než 950 dolarů.

Výsledek je hmatatelný. Nyní každodenní rabování se vyvíjí v existenční hrozbu pro obchodní domy, jako je Nordstrom, který ztrácí velké sumy peněz v takzvaných útocích „smash and grab“ ve velkých městech, jako je San Francisco, Los Angeles, Chicago, Seattle, New York a Minneapolis.

V Kalifornii byl nedávno zabit bezpečnostní pracovník, když se snažil chránit novináře informující o rabování.

Tisková mluvčí Bílého domu Jen Psakiová během čtvrtečního tiskového brífinku v Bílém domě uvedla, že prezident Joe Biden chce nyní posílit financování policejních oddělení.

Podle Psakiové je to pandemie koronaviru a dostupnost zbraní, které jsou „hlavními příčinami“ rabování.

Úřednice Bílého domu řekla ve čtvrtek Fox News, že vládní úředníci sledují zprávy o rabování a viděli mnoho nepříjemných videí dokumentujících zločiny.

„Tento typ chování je naprosto nepřijatelný a využíváme všechny zdroje, které máme k dispozici, abychom podpořili místní úřady a zakročili proti organizovaným krádežím v maloobchodě,“ řekla úřednice.

K rabování dochází prakticky denně a lupiči rozhodně nejsou žádní troškaři. Například v obchodě Louis Vuitton v Chicagu vyrabovali černoši zboží v hodnotě více než 100 tisíc dolarů během několika sekund.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Epidemie rabování v USA, kde policie odmítá zatýkat zločinné černochy (video)

  1. K zločinom černochov, vrátane opisovania a schvaľovania všetkých možných zverstiev v rapových textoch, treba pripočítať aj militantnosť čiernych konvertitov na islam. Priekopníkom bol Muhammad Ali, narodený ako Cassius Clay.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout