40% Italů věří, že budou vyměněni za černochy a Araby

40% Italů věří, že budou vyměněni za černochy a Araby

Velká náhrada je pojem, který je znám zejména ve Francii, kde se skloňuje stále častěji. Na velkou náhradu se nyní v kampani odvolává i kandidát na prezidenta Zemmour a většina Francouzů – kolem 70% – věří, že budou dřív či později vyměněni.

Francie doplácí na svoji koloniální minulost, zatímco Itálie doplácí na politiku otevřených přístavů. A i tam přibývá lidí, kteří velké výměně věří.

„Konspirační teorie o velké výměně“ – poznamenává agentura Censis – „oslovila 39,9% Italů, kteří jsou si jisti nebezpečím etnické výměny: národní identita a kultura zmizí kvůli příchodu přistěhovalců, kteří se –  ve srovnání s Italy, kteří již nemají děti – také mnohem víc množí. A to vše se děje v zájmu a vůli neprůhledných globalistických elit „.

Nejde o konspirační teorii, jak tvrdí agentura. Stačí se podívat do mnoha větších italských měst, někde už původní obyvatelstvo téměř nenajdete. Je jen otázkou času, než skutečnost, že jsou Evropané nahrazováni, dojde i dalším Italům, tak, jak to již došlo většině Francouzů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “40% Italů věří, že budou vyměněni za černochy a Araby

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout