Britská vláda utrácí desetitisíce liber za pizzu pro ilegály, kteří připlují přes La Manche

Británie letos zaznamenává rekordní počet připlutí přes Kanál, přičemž problém již zašel natolik daleko, že došlo k diplomatické roztržce mezi Velkou Británií a Francií. Ovšem nezdá se, že by velká Británie mínila invazisty od cesty jakkoli odradit, spíš naopak. Pomineme-li fakt, že mnozí jsou ubytováni v luxusních hotelích, tak i po připlutí do země jsou náležitě přivítáni. Halal pizza je přesně tím, co mnohé připluvší přivítá záhy poté, co se v zemi objeví…

Britská vláda podle zpráv utrácí velké množství peněz daňových poplatníků za pizzu pro nelegální vetřelce připlouvající přes Lamanšský průliv.

Brexitový architekt Nigel Farage nedávno reagoval na zprávy, že během měsíce září bylo za pizzu Domino pro ilegály utraceno přes 10 000 liber.

Farage tvrdil, že  daňoví poplatníci jsou dost naštvaní, když jsou nuceni financovat hromadné dodávky potravin ze zpracovatelských center pro nelegální cizince.

Toto číslo by mohlo být podstatně vyšší, protože moderátor GB News Patrick Christys uvedl, že tento týden bylo utraceno přes 7 000 liber za pizzu pro ilegály za dva dny – a více se utratilo za náklaďáky s jídlem poté, co si ilegálové stěžovali na studené kebaby.

„Doverská pobočka Dominos byla nucena zavřít minulý týden poté, co příslušníci pohraničních sil objednali stovky pizz, aby nakrmili ilegály, kteří překročili Lamanšský průliv,“ uvádí GB News . „Ve středu příslušníci pohraničních sil údajně koupili 200 pizz od Domino’s, aby nakrmili 703 ilegálů, kteří dorazili. Ve čtvrtek toto číslo vzrostlo na 500 pizz, aby nakrmili rekordních 1185 nově příchozích.“

Pohraniční síly pak nařídily, aby přijely dvě burgerové dodávky poté, co si ilegální přistěhovalci stěžovali, že některé jejich kebaby jsou studené.

Více než 500 milionů dolarů z peněz daňových poplatníků se údajně ročně utratí za „ubytování související s azylem“ pro nelegální cizince ve Spojeném království

Mnoho lidí žije v zemi na hranici chudoby, mnohdy s několika malými dětmi. Jde o britské občany, kteří pracují na nízkých pozicích ve veřejném sektoru, jako uklízečka v nemocnici nebo na základní škole. Tito lidé, kterým jsou zvyšovány daně proto, aby bylo dost peněz na ilegály, si nemohou dovolit koupit pizzu Dominos pro svou rodinu. Tu pizzu, kterou jsou nuceni ze svých daní platit invazistům….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout