Itálie: Pákistánec vešel do obchodu, omráčil prodavačku a znásilnil ji

Itálie: Pákistánec vešel do obchodu, omráčil prodavačku a znásilnil ji

Pákistánci patří spolu s Afghánci k tomu nejhoršímu, co do Evropy přichází. Konkrétně Pákistánci jsou zvyklí na to, že v jejich zemi se znásilnění běžně vůbec netrestá a už vůbec ne v případě, že dojde ke znásilnění nemuslimky. Znásilnění nemuslimky ostatně není podle práva šaría považováno za přečin – naopak, je žádoucí. Vždyť i pedofilní lžiprorok Mohamed na dobývaném území znásilňoval…

Invazista omráčil ženu v Padově, aby ji znásilnil. Útočníkem je 45letý Pákistánec. K velmi vážnému násilí došlo před několika dny, ale zprávy o případu se objevily až nyní. Třicetiletá oběť po několika hodinách pochopila, co se stalo, a znásilnění nahlásila.

Podle rekonstrukce Pákistánec vstoupil do obchodu s galanterií a předstíral, že si prohlíží šátky. Vytáhl šátek a předstíral, že si jej prohlíží, náhle se však otočil k ženě a omráčil ji. Hodinu ji pak sexuálně zneužíval, dokud nepřišel zákazník. V tu chvíli si vetřelec nasadil roušku a pokynul ženě, která se mezitím probrala k vědomí, aby mlčela. Pak odešel.

Žena, který byla omráčena, si téměř nic nepamatovala. Druhý den se karabiniéři  podívali na videozáznamy obchodu a všechno zrekonstruovali.  Muž byl záhy zatčen.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Pákistánec vešel do obchodu, omráčil prodavačku a znásilnil ji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout