Afričan znásilnil Italku, ta ho v sebeobraně zabila, nyní stráví 14 let ve vězení

Afričan znásilnil Italku, ta ho v sebeobraně zabila, nyní stráví 14 let ve vězení

Je jisté, že pokud by se to stalo naopak a Severoafričan by zavraždil Italku po znásilnění, nejspíš by byl seznán psychicky nemocným, chvilku by si pobyl na psychiatrii a pak by mohl nadále pokračovat ve znásilňování či vraždách.

Evropská justice opakovaně ukazuje, že zde již žádná spravedlnost neexistuje. Muslimští invazisté dostávají mírné tresty, případně jsou seznáni psychicky nemocnými. Pákistánské znásilňovací gangy v Británii jsou dlouhodobě kryty systémem, přičemž před soudem stanul jen nepatrný zlomek pachatelů, kteří odešli s velmi mírnými tresty.

A zdá se, že zde platí i právo šaría, kdy není znásilnění nemuslimky závažným zločinem, zatímco zabití muslima v sebeobraně se trestá velmi přísně. V Itálii tak vynesli další z mnoha rozsudků, které jsou dnes běžné po celé Evropě. Jde o rozsudky, které se drží spíš práva šaría, než práva evropského…

Zabila muslima, který ji znásilnil: Nejvyšší soud před dvěma lety potvrdil trest 14 let vězení a po více než dvou letech si italský prezident Mattarella nenašel čas ji omilostnit.

Tento týden u kasačního soudu skončila poslední naděje pro 28letou Lilianu Ordinanzu.

Kasační soud totiž potvrdil ostudný trest 14 let a 4 měsíce odnětí svobody, který jí dříve vyměřil odvolací soud v Benátkách (jen o pět let méně než byl trest určený prvoinstančním soudem), za vraždu Medhi Chairiho, 42letého Maročana s bydlištěm v Miane. K incidentu došlo dne 17. dubna 2016, kdy Maročan dívku zatáhl do svého bytu, kde ji uzamkl, zdrogoval a znásilnil.

Dívka, která je skutečnou obětí aféry, se vždy bránila: Afroislámský vetřelec ji znásilnil a segregoval, jednala tedy v sebeobraně po hrůzné noci strávené v jeho bytě, kde jí nutil alkohol a drogy a poté ji znásilnil.

„Zaslouží si zproštění viny“: to napsal právník Nassisi v odvolání k Nejvyššímu soudu. Podle advokáta totiž odvolací soudci při zmírnění trestu uloženého v prvním stupni nedostatečně posoudili prvky ve prospěch sebeobrany. „Odborné zprávy  policie“ – upozornil Nassisi v posledních měsících – „potvrzují Lilianinu verzi. Po znásilnění se pokusila utéct z jeho domu; v tu chvíli došlo k rvačce a ona popadla nůž a ubodala svého trýznitele k smrti“.

Alternativně k žádosti o zproštění obžaloby v dovolání k Nejvyššímu soudu se obhajoba rovněž zaměřovala na získání dalších polehčujících okolností za účelem dalšího snížení trestu, ale soudce Ermellini je nevyslyšel a potvrdil verdikt odvolacího soudu.

Dívka tak bude jen proto, že se bránila, hnít 14 let ve vězení.  Lze zkonstatovat, že tímto dal soud signál obětem: „Nebraňte se, nechte se znásilnit a doufejte, že to přežijete. V žádném případě se však nebraňte nebo shnijete ve vězení jako Liliana…“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.4]

3 thoughts on “Afričan znásilnil Italku, ta ho v sebeobraně zabila, nyní stráví 14 let ve vězení

  1. Nie je vôbec vylúčené, že na rozdiel od moslimáckych či čiernych zločincov si bude musieť odpykať celý trest do posledného dňa, iným slovami, neprepustia ju predčasne… Mimochodom, myslíte si,že fanatický sionista, eurohujer a podporovateľ legálnej migrácie Salvini proti takýmto praktikám súdov bojoval? A proti dovozu votrelcov tiež? Samozrejme, že nie!!

  2. Dle šarii je vinna znásilněná žena, ovšem že tyto zákony aplikuje Italský soud, je bezprecedentní nespravedlnost, a ještě horší je to, že to Italům ani moc nevadí …..

    1. Ženská, která se courá v noci venku, je coura a nic jiného než znásilnění nezaslouží. Měl ji raději podříznout on a byl by žil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout