Betlém, který daroval Bergoglio Lampeduse, je symbolem muslimské invaze

Betlém, který daroval Bergoglio Lampeduse, je symbolem muslimské invaze

Většina lidí – včetně mnoha věřících – už zjistila, že je Bergoglio  falešným papežem, který se obklopuje jemu podobnými. Je platnou oporou systému a to ve všech ohledech – od podpory islamizace Evropy a výměny evropských obyvatel, před podporu LGBTQ propagandy, klimaalarmismu až po podporu koronafašismu. Je jisté, že Bergoglio byl na svůj post zvolen záměrně, přičemž je to právě on, kdo se spolupodílí na výměné obyvatel Evropy i na její islamizaci.

Pokud by šlo Bergogliovi skutečně o potřebné, pak by nepodporoval muslimskou invazi, ale zajistil by především ochranu v mnoha zemích velmi utiskovaných křesťanů, jimž by měl ve své funkci pomáhat především. To ovšem nedělá, jak vidíme například na případech zemí jako je Pákistán, Bangladéš, Nigérie nebo Egypt, což jsou země, kde jsou aktuálně křesťané velmi utlačováni a likvidováni. Tento heretik se však rozhodl, že bude pomáhat téměř výhradně muslimům, kteří ve svých zemích nijak utiskováni nejsou. Pomáhá jim tak především v tom, aby mohli co nejrychleji islamizovat Evropu.

Na titulku můžete vidět obrázek daru, který Bergoglio předal komunitě na Lampeduse po své návštěvě v roce 2013. Poté uložil tehdejší vládě operaci Mare Nostrum, která plánovala příchod téměř 1 milionu nelegálních přistěhovalců do Itálie.

Ilegální přistěhovalec je na výjevu z „Betléma“ naložen na loď Marií a Josefem.

Když současný papež, který tehdy navštívil skladiště ve Vatikánu, uviděl tyto jesličky darované družstvem „Il Faro“ z Tropei , tak zvolal: „Toto je pro farnost Lampedusa“. Už tehdy zřejmě tušil, že tento ostrov v budoucnu zničí jím podporovaná muslimská invaze.

Dar je trvale vystaven uctívání v kostele na Lampeduse.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout