WEF ruší setkání v Davosu, údajně kvůli výhružkám smrtí

WEF ruší setkání v Davosu, údajně kvůli výhružkám smrtí

Snad každý, kdo opravdu velmi pozorně sleduje alespoň posledních 5-10 let celosvětovou politiku a nezaměřuje se jen na mainstreamem záměrně podsouvané informace a názory, moc dobře ví, že světové ekonomické fórum (WEF) na svých setkáních v Davosu oslovilo snad všechny současné vládnoucí politiky. Stejně tak nebylo možné přehlédnout s kým Schwabowo WEF spolupracuje a jaké myšlenky šíří.

A v neposlední řadě je nutné  zdůraznit, že mnohé starší vize WEF se – jakoby náhodou – splnily či právě míří k naplnění. Propojení WEF a OSN, případně vizí Agendy 2030 a cílů WEF, je nepřehlédnutelné. Dozajista je hlavním cílem této globalistické organizace, která má čelní postavení mezi všemi ostatními, zavedení totalitní společnosti, ovládané hrstkou lidí. Společnosti, kde je většina otroků, kteří nic nevlastní a všechno sdílí, má být ovládána hrstkou „majitelů planety“ a jejich slouhů.

O tom, že se mnohé konspirace staly dřív či později realitou, snad netřeba hovořit. K tématu Velkého resetu najdete na těchto stránkách spoustu informací, které jen potvrzují, že se právě WEF snaží tyto konspirace učinit realitou.

Na příštím Světovém ekonomickém fóru v Davosu (Švýcarsko) v lednu 2022 budou veřejná setkání zrušena kvůli výhrůžkám smrtí, které mají pocházet ze scény konspiračních věřících, konspiračních ideologů a konspiračních teoretiků, kteří nejen popírají koronavirus, ale také fantazírují o novém světovém řádu. Pocházejí tyto výhrůžky smrtí skutečně od všech těchto konspiračních fanatiků, nebo je to jen tvrzení pro hanobení těchto názorů a neočkovaných?

Spiknutí? Některé údajné konspirace byly nedávno odhaleny jako fakta.

„Nový světový řád“ – bývalý americký prezident George Herbert Walker Bush o něm mluvil již v roce 1991 a považoval to za skvělý nápad.

Stránky WEF obsahují řadu hororových vizí, které se prodávají jako progresivita. A příliš často se tyto vize splní, jen si vzpomeňte na Event 201, společnou simulační hru WEF a Nadace Gatesových, ve které se „pandemie“ odehrála již před vypuknutím epidemie. Jednou z takových vizí je transhumánní člověk – „Internet těl“ , který změní naše životy, jak vysvětluje WEF. Údaje o těle se shromažďují prostřednictvím „implantovaných, polykaných nebo spotřebovaných“ zařízení. Za tímto účelem je třeba „překonat“ ochranu údajů.

Vize WEF se objeví vždy poměrně krátce před jejich realizací. Protože dlouhodobě sleduji, co WEF plánuje, pak mohu už nyní konstatovat, že výše uvedený transhumánní člověk již brzy nebude konspirací, stačí si jen zjistit, co je to ID2020 – tzv. „digitální identita,“ kterou podporuje i Schwabův nástupce, jeho syn Olivier. O dalších vizích WEF bychom si zde mohli povídat donekonečna, ostatně, stačí, když nahlédnete na články s touto tematikou.

O tom, jak je to s údajnými výhružkami smrtí můžeme samozřejmě jen spekulovat. Ale každý, kdo se problematikou světovlády a vlivu různých organizací zabývá, ví, že by bylo nesmyslné cílit jen na hrstku těch, kdo ovládají svět. Každý tzv. „konspirační teoretik“ totiž moc dobře ví, že jedinou šancí na zvrácení plánů globalistů by bylo probuzení alespoň poloviny z té spící většiny, k níž dnes patří asi 90% lidí na této planetě.

Výkřiky WEF tak považuji spíš za cestu, jak poštvat oněch 90% poslušných proti „probuzeným“ 5% (což se už ostatně děje). Dokud bude 90% většina poslušně následovat své katy, tak se nic nezmění. A už vůbec by nic nezměnil atentát na Schwaba či jiného zástupce WEF.  Podobná akce by naopak byla zcela kontraproduktivní…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.7]

One thought on “WEF ruší setkání v Davosu, údajně kvůli výhružkám smrtí

  1. Za jedinú možnosť zvrátiť plány globalistov považujem vojnu s Ruskom, resp. Čínou – a samozrejme víťazstvo progresívnych antiglobalistických síl v nej /je zbytočné dodávať,že Putin medzi tieto sily nepatrí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout