Další zrůdné plány Schwabova WEF – každý člověk by měl být neustále monitorován (video)

Další zrůdné plány Schwabova WEF – každý člověk by měl být neustále monitorován (video)

Po nějaké době se opět podíváme na šílené plány globalistů ze Světového ekonomického fóra, jehož vliv je celosvětově – a především v Evropě – mnohem větší, než kdo tuší. Ostatně, nenajdete snad vrcholného politika, který by se nezúčastnil alespoň jednoho fóra WEF v Davosu. Velký reset je ve svých začátcích a pokud se podívám na to, co se plánuje do budoucna, musím zkonstatovat, že mladým jejich mládí nijak nezávidím. Pokud se skutečně zrealizuje vše, co je v plánu, nic hezkého lidstvo v budoucnu nečeká…

Plány WEF ukazují, jak daleko jsou elity ochotny zajít, aby ovládaly a podmanily si lidstvo. Stránky WEF obsahují řadu hororových vizí, které se představují jako progresivita. A příliš často se plní, stačí si vzpomenout na Událost 201, společnou simulační hru WEF a Gatesovy nadace, ve které se „pandemie“ odehrávala již před jejím vypuknutím.

Jednou z takových vizí je takzvaný „Internet těl“, který prý změní naše životy, jak vysvětluje WEF. Údaje o těle se shromažďují prostřednictvím „implantovaných, spolknutých nebo používaných“ zařízení. Za tímto účelem je třeba zrušit ochranu údajů.

Ještě větší šílenství z Davosu: V červnu 2020 jistá Xiao Liou vysvětlila v angličtině a čínštině na webových stránkách WEF, jak „internet těl“ změní naši budoucnost. Je členem WEF Centra pro čtvrtou průmyslovou revoluci. Pikantní: Dohled nad tělem je odůvodněn „pandemií COVID-19“.

„Vstupujeme do éry ‚Internetu těl‘: shromažďujeme údaje o našem těle prostřednictvím řady zařízení, která lze implantovat, spolknout nebo používat.“

V průběhu této „nové éry“ „čtvrté průmyslové revoluce“ bude shromážděno „obrovské množství údajů týkajících se zdraví“. Samozřejmě, globalisté nás ubezpečují, že je to jen pro naše dobro! Jak tvrdí WEF, tak dojde ke zlepšení blahobytu lidí po celém světě a tyto informace budou klíčové v boji proti pandemii COVID-19″.

Ale předtím by musely být překonány „překážky“. Například ochrana údajů, jak sdělila čínská členka WEF bez obalu.

WEF se proto snaží uvolnit ochranu údajů, protože za současných podmínek není plný monitoring osob proveditelný. Proto Xiao Liou poukázala na dva vědce z Oxfordu. Sandra Wachterová a Brent Mittelstadt již navrhli, aby se ochrana údajů více zaměřila na to, jak a proč jsou údaje zpracovávány, a nikoli pouze na jejich hrubý stav.  To neznamená nic jiného než to, že pokud existuje údajný sociální veřejný zájem, ochrana údajů by měla být upozaděna nebo dokonce zcela zrušena. Jak rychle jde podkopávat práva jednotlivce, nám covidová politika již denně ukazuje, někdy až šokujícím způsobem.

Na speciálních odděleních Klinického centra pro veřejné zdraví v Šanghaji zdravotní sestry používají inteligentní teploměry ke kontrole teploty pacientů s COVID-19 od společnosti VivaLNK (Silicon Valley). Teplota každé osoby je zaznamenána senzorem, aby se snížilo riziko infekce kontaktem. Data jsou pak  odeslána na „řídicí sledovací panel“. Pokud je nyní v šanghajské nemocnici naměřena tělesná teplota, která se odchyluje od normy, spustí se varování pro zdravotnický personál. Liu nadšeně píše o velkém počtu dat, která lze tímto způsobem určit. A poznatky, které by z toho mohli čerpat lékaři v dystopické high-tech nemocnici: „Na základě shromážděných dat mohou lékaři také analyzovat trendy v průběhu času.“

Řídicí panely Covid nám ukazují denní čísla údajných úmrtí a nemocných, stejně jako obsazenost lůžek intenzivní péče. Je-li zpochybňován způsob, jakým jsou tato čísla určena, je známo, že ihned nastoupí cenzura a sociální ostrakizace. Již dlouho je známo, že nemocnice mají finanční motivaci prohlásit co nejvíce pacientů za „pacienty s koronavirem“.

„Internet věcí již existuje. Teď je čas na Internet těl“, řekla Liu. Existují již osvědčené prekurzory pro „Internet těl“. Členka WEF popisuje chytré hodinky, chytré zubní kartáčky a dokonce i kartáče na vlasy. Můžete sledovat jisté vzorce ve své osobní péči a chování. Liu cituje výsledky průzkumu známé obchodní a strategické poradenské společnosti McKinsey, které mají dokázat, že lidé chtějí digitalizaci zdravotnického systému. V seznamu jsou například aplikace pro kontrolu zdravotního stavu nebo virtuální objednávky léků na předpis. Tyto služby by podpořilo až 80 % respondentů. Zda se však tito lidé chtějí sami stát translidskými bytostmi prostřednictvím implantovaných nebo spolknutých zařízení, nebylo v průzkumu z roku 2018 uvedeno.

„Pro zdravotníky otevírá internet těl dveře nové éře účinného monitorování a léčby,“ vysvětluje čínská odbornice WEF čtvrtou průmyslovou revoluci. Liu samozřejmě neřeší důsledky této „nové éry účinného dohledu“, kterou by se vládám a velkým korporacím otevřel takzvaný „internet orgánů“. Je třeba nás přesvědčovat, že to vše je velmi užitečná, dobrá věc, tento „efektivní dohled“.

Liu poukazuje na to, že od toho všeho nejsme daleko a že to v žádném případě nejsou konspirační teorie nebo futuristické vize. Již v roce 2017 schválil americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv první použití digitálních pilulek. Členka WEF poznamenala: „Digitální pilulky obsahují malé senzory i drogu. Po požití se aktivuje senzor v žaludku pacienta a přenáší data do smartphonu nebo jiných zařízení.“

Video  WEF k tématu můžete shlédnout níže (v AJ):

Liu tvrdí, že záplava dat shromážděných těmito technologiemi by podpořila naše chápání toho, jak lidské chování, životní styl a podmínky prostředí ovlivňují naše zdraví. Je zřejmé, že tato záplava shromážděných údajů otevře dveře systému sociálního kreditu založenému na čínském modelu. Co myslíte, jak by se pojišťovny vypořádaly s tímto systémem? Samozřejmě by ho využily jako první a nastavily by podle něj i pojistné částky. Stále hlasitější požadavky na vyloučení lidí, kteří nepodstoupí genovou injekci proti covidu ze zdravotního systému, již ukazují cestu nelidskosti, na kterou se mnohé země vydávají.

„V boji proti pandemii koronaviru by se tato transparentní osoba s implantovanými kontrolními zařízeními mohla ukázat jako klíčová“, tvrdí Liu: „Sledování příznaků by nám mohlo pomoci zastavit šíření infekce a rychle odhalit nové případy. Vědci zkoumají, zda data shromážděná chytrými hodinkami a podobnými zařízeními mohou být použita k varování před virovými infekcemi sledováním dechu a srdeční frekvence uživatele.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Další zrůdné plány Schwabova WEF – každý člověk by měl být neustále monitorován (video)

  1. Tak Čína k tomu má nakročeno. Teoreticky by scifi fantasmagoristu Schwaba měli rozumní politici odmítnout, ale otázka je, kolik těch rozumných politiků ve vedení států a EU vůbec máme ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout