Olivier Schwab, syn Klause Schwaba, podpořil už v roce 2018 zavádění tzv. „digitální identity“ formou očkování (video)

Olivier Schwab, syn Klause Schwaba, podpořil už v roce 2018 zavádění tzv. „digitální identity“ formou očkování (video)

Tak, jako má globalista George Soros svého nástupce v synovi Alexandrovi, má následovníka i šéf WEF a hlavní prosazovatel Velkého resetu – Klaus Schwab – ve svém synovi Olivierovi. Zajímavé na tom je, že právě jeho syn už v roce 2018 veřejně podporoval tzv. digitální identitu ID2020. Víme-li, jak velký vliv na světové dění má jeho otec, je samozřejmé, že myšlenky, které prezentuje Oliver Schwab, s ním sdílí i jeho vlivný otec.

To, že by pandemie koronaviru mohla být skutečně zkouškou transformace většiny lidských svobod v plně kontrolovaný digitální svět – dokonce i samotní lidé by měli být absorbováni do digitální identity, jak požadují transhumanisté – je mnoha kritikům jasné od počátku všech často nesmyslných opatření. Prvním krokem tímto směrem bude pravděpodobně zavedení monitorovací sítě založené na čínském systému sociálního kreditu v Evropě a po celém světě. K tomuto kroku je nezbytná digitalizace. Bez ní by nebylo možné dokončit úplné sledování všech oblastí života každého občana. Syn vynálezce „Great Resetu“ Klause Schwaba to naznačil již v roce 2018, kdy hovořil o digitální identitě ve spojení s očkováním.

příspěvku z roku 2018, ID2020, což je nezisková organizace, založená s cílem vytvořit snadný přístup k digitálním formám identifikace po celém světě, se píše o potřebě zlepšit proočkovanost v rozvojových zemích zavedením sledovacích systémů. V těchto digitálních mapách je primárním cílem zaznamenávat a sledovat neočkované (jakýmikoli metodami), aby bylo dosaženo 100% proočkovanosti (zejména u dětí) v určitém okamžiku, podle plánů generálního ředitele globální aliance pro vakcíny GAVI, která byla podporována Světovým ekonomickým fórem (WEF).

V roce 2018 se Světové ekonomické fórum těmto řešením intenzivně věnovalo. Cílem programu INFUSE bylo vytvořit příležitosti k modernizaci celosvětové lékařské péče v oblasti imunizace. Imunizace ve formě očkování nabízí nejlepší a největší příležitost k vytvoření digitálních identit každé lidské bytosti v budoucnu (a následně také k jejich sledování institucemi, vládami a spol.). Schwabův syn Oliver pomocí GAVI vysvětlil pozadí své práce na WEF 2018. „Světoví lídři“ jsou sdružováni, aby jim tyto programy vysvětlili (připomínám, že v Davosu byli v letech 2018 a 2019 všichni premiéři či prezidenti nejen evropských zemí):

A tady je otec Klaus Schwab na GAVI, hovořící o možnosti imunizace, spolu s digitální identitou:

Také Gates je zastáncem digitální identity:

 

O tři roky později, tedy v letošním roce, Světová zdravotnická organizace (WHO) používá takový systém digitální identity, který je spojen s imunizací. Takzvaná „Digitální dokumentace stavu očkování osvědčení COVID-19“ (pod různými názvy jako covid pas, zelený pas apod.) se používá pro kontinuitu péče nebo jako doklad o očkování pro jiné účely než zdravotní péči. Do jisté míry se tak plní plány, o nichž už dříve hovořili nejen otec a syn Schwabovi, ale i Gates a další zastánci využívání digitální identity s cílem absolutního dohledu nad lidskou populací…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Olivier Schwab, syn Klause Schwaba, podpořil už v roce 2018 zavádění tzv. „digitální identity“ formou očkování (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout