Šokující záběry ukazují, že zatímco je Rakousko v lockdownu, přes otevřené hranice proudí do země invazisté (video)

Šokující záběry ukazují, že zatímco je Rakousko v lockdownu, přes otevřené hranice proudí do země invazisté (video)

Už dlouhodobě zde upozorňuji na pokryteckou politiku Rakouska, které v posledních letech přijímá dosud nevídané množství ilegálů, zatímco navenek tvrdí, jak „bojuje proti migraci.“ Přitom třeba letos přijalo v přepočtu na počet obyvatel víc žádostí o azyl než Německo, které je co se týká žádostí o azyl hned v závěsu druhé z celé EU.

Nyní se v Rakousku využívá lockdown k dovozu dalších džihádistů do země. Vláda se zřejmě spoléhá na to, že si toho nikdo v lockdownu nevšimne.  O tom, že obohacovači nemají zcela jistě nejen cestovní doklady, ale ani v Rakousku po cizincích požadované covid pasy, snad netřeba hovořit. Třešničkou na dortu je pak fakt, že Rakousko zakázalo vstup zahraničním turistům. Nicméně – jak je vidět – jistí cizinci mají to privilegium, že mohou přes volně přístupné hranice přecházet jak libo.

Alarmující scény se odehrály v pátek ráno na hraničním přechodu Spielfeld ve Štýrsku: Svědek pozoroval, jak stovky ilegálů zřejmě pohodlně vstoupily na rakouské území a poté byly vyzvednuty autobusy, které je odvezly do počátečních přijímacích středisek.

Podle svědka byly k přepravě všech migrantů nutné tři autobusy. K dispozici je prostor pro 75 osob na autobus. V tajně natočeném videu je patrné, že jsou to výhradně mladí muži.

Uprostřed lockdownu jsou rakouské hranice očividně otevřené jako dveře od stodoly. Zatímco Rakušané jsou vězněni a každý cestující je na letišti pečlivě kontrolován, ilegálové mohou „vstoupit“ bez pravidla „2G“ nebo PCR testu a poté jsou odvezeni autobusem na státní náklady do počátečních přijímacích středisek, kde pak mají přístup ke všem rakouským sociálním dávkám s kouzelným slovem „azyl“.

Ministerstvo vnitra nechce o tomto incidentu nic vědět. Tiskové oddělení postoupilo žádost o bližší informace štýrskému státnímu policejnímu ředitelství (LPD), které je odpovědné za ochranu hranic ve Štýrsku. Ve skutečnosti tamní tiskové oddělení bylo schopno poskytnout informace: Jedná se o transporty ilegálů z přetíženého Burgenlandu, kteří – protože tam byla k dispozici potřebná infrastruktura – byli přivedeni do Spielfeldu do registru. Odtud probíhá přeprava do počátečních přijímacích středisek.

Co je obzvláště zavádějící téměř ve všech zprávách o migrační invazi v médiích a vládních vysíláních, je to, že téměř všechny mluví o „uprchlících“. Dokonce i ti kdo přeplují kanál La Manche z bezpečné Francie lodí do bezpečné Británie nebo kteří se vydali na pouť k běloruské hranici prostřednictvím cestovní kanceláře, jsou opakovaně označováni jako „uprchlíci“, například na ORF.

Ve skutečnosti lidé, kteří pronikají přes tisíce kilometrů a přes různé bezpečné země do svých požadovaných azylových destinací, mohou být v každém případě pouze nelegálními přistěhovalci a žadateli o azyl, kteří by tak měli být také nazýváni.

K uvedenému jen dodávám, že také u nás – jak jste si jistě všimli – došlo v poslední době k většímu počtu záchytů na hranicích. Jde samozřejmě o náhodné záchyty, drtivá většina ilegálů bez problémů projede. Hodně lidí se ptá, co se s nimi potom děje. Děje se s nimi samozřejmě totéž, co v Rakousku.

Jsou odvezeni do záchytného azylového střediska, kde mají jen dvě možnosti – požádat o azyl nebo se nechat poslat do poslední bezpečné země, což je zpravidla Slovensko (to ale většina odmítne). Pokud se zjistí, že byl daný jedinec někde na území EU již registrován a zažádal tam o azyl (většinou se to zjistí pomocí otisku prstů), je vrácen do země, kde o azyl zažádal. Pokud pak zažádá o azyl, projde běžným azylovým řízením, během něhož samozřejmě většina zmizí – třeba do Německa.

Jako takovou perličku nakonec přidávám informaci, kterou jsem asi před týdnem obdržela od jednoho ze čtenářů. Ten mi poslal screenshoty podivných letu lotyšských aerolinií z pákistánského Islámábádu nebo z Dubaje do Berlína (nebo do Lipska přes Tbilisi). Šlo o větší počet letů a ve více dnech. Jde samozřejmě o čirou spekulaci, ale velmi pravděpodobně by mohlo jít o další várku Afghánců pro země EU. Nejde o běžné linky a podivné je i využití lotyšských aerolinií…

Znovu zdůrazňuji, že jde o spekulaci, ale co si o tom všem myslet, když vidím, co vše se za za covidovou clonou děje?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.4]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout