Ve Francii je oficiálně asi 600 – 700 tisíc ilegálů bez dokladů, skutečný počet však nikdo nezná

Ve Francii je oficiálně asi 600 – 700 tisíc ilegálů bez dokladů, skutečný počet však nikdo nezná

Jde samozřejmě jen o hrubý odhad a – jak známo – oficiální odhady bývají v tomto směru velmi silně podsazené. Zejména v posledních letech přijde do Evropy mnohem víc invazistů, kteří nejsou nikde registrováni, než těch, kteří jsou v evidenci azylových středisek. V Rakousku nedávno odhadli, že ti, kteří jsou nahlášeni a berou i nějaké dávky, tvoří ve skutečnosti asi jen třetinu příchozích, většina zůstává  v ghettech mimo systém. Živí se zpravidla prodejem drog, prodejem zbraní či organizováním prostituce. Ovšem také mešity, štědře dotované svými mecenáši z Turecka, Saúdské Arábie neb Kataru, mají možnost své ovečky finančně podporovat.

V neposlední řadě pak mnozí invazisté, kteří přežívají v muslimských ghettech, přijedou zpravidla tam, kde již mají příbuzné, kteří jsou schopni je uživit.

Číslo, které udává Francie, je tedy zřejmě silně podsazené. V součtu je pak jasné, že v celé Evropě půjde o několik milionů ilegálů, o jejichž přítomnosti na evropském kontinentu nikdo neví…

„Francie má na svém území 600 000 až 700 000 lidí, kteří jsou v zemi ilegálně,“ řekl Gerald Darmanin  a poblahopřál si k tomu, že má mnohem méně ilegálů než většina velkých evropských zemí. „Francie má mnohem méně nelegálních přistěhovalců než většina velkých evropských zemí, počínaje Velkou Británií: tam jich je mezi 1 a 1,5 miliony proti 600 000 až 700 000 ve Francii,“ řekl ministr vnitra.

Vzhledem k tomu, že ve Francii nejsou k dispozici údaje o ilegálech bez dokladů, tradičně se k jejich odhadu využívá zjištění celkového počtu těch, kteří využili státní lékařskou péči, aniž by měli doklady.

V listopadu 2017 tak na základě těchto údajů tehdejší ministr vnitra Gérard Collomb odhadl počet ilegálů bez dokladů v zemi na přibližně 300 000, neboť počet ilegálů bez dokladů ve Francii, kteří tehdy využili lékařskou péči nylo 311 310. K 31. prosinci 2020 to bylo 382 899.

Ale podle studie Institutu pro výzkum a dokumentaci ve zdravotnictví (Irdes) a Univerzity v Bordeaux, která byla zveřejněna v listopadu 2019, pouze jeden ze dvou ilegálů bez dokladů si skutečně nárokuje lékařskou péči.

Profesor Jérôme Wittwer, spoluautor zprávy, v té době pro AFP odhadl, že počet by se proto měl zdvojnásobit, aby se přiblížil skutečnému celkovému počtu ilegálů  ve Francii, což je přibližně 765 000 na konci roku 2020. Gérald Darmanin byl také potěšen, že Francie obdržela o 15 000 žádostí o azyl méně než Německo a vyhostila třikrát více ilegálů než Angličané, dvakrát více než Italové a o 50% více než Španělé.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Ve Francii je oficiálně asi 600 – 700 tisíc ilegálů bez dokladů, skutečný počet však nikdo nezná

  1. Francie je nadnárodním řízením světa určena jako první oběť imigrace i pro vystoupení z EU. Řecko prý už vystoupilo, ale nepíše se o tom. Projekt Trojmoří má účel geograficky oddělit Ruskou federaci od EU. Svět je v pohybu. Například Turecku jen za poslední týden vzrostla inflace o 15 % následkem finančních zásahů neschopného Erdogana, Ruská federace radary s dosahem několika tisíc km rozehnala neplánovaná cvičení NATA, například u Kaliningradu a americké válečné lodě se rychle stáhly z Černého moře po sestřelení ruského satelitu Ruskem, který se rozpadl na malé neškodné kousky. Polské síly v počtu 16 tisíc se stáhly od Běluruska, protože jim zkolabovalo zásobování. Neumějí bojovat. Ke stažení také došlo po telefonátu Merkelové s Lukašenkem.

  2. Takové milionové armády „svatých“ bojovníků jsou hrozbou pro bezpečnost v Evropě, postupně se organizují, většinou jsou trpěliví a připravují se na den D.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.