Španělé již dopadli 12 Arabů, kteří utekli z letadla po nouzovém přistání na Mallorce (video)

Španělé již dopadli 12 Arabů, kteří utekli z letadla po nouzovém přistání na Mallorce (video)

Včera jste si zde mohli přečíst o případu útěku z  letadla na trase z Maroka do Turecka, které muselo přistát nouzově na Mallorce, neboť jeden z cestujících tvrdil, že má coby diabetik vážné zdravotní problémy. Zastávky ihned využilo celkem 24 cestujících, kteří se rozprchli po ranveji.

Údajně nemocný samozřejmě požádal ještě v nemocnici o azyl. Více informací jste si mohli přečíst již zde.

Dnes se objevilo i video z letadla, které ukazuje na situaci, kdy mělo na základě stížnosti pasažéra dojít k nouzovému přistání a následnému útěku:

Dnes jsou již k dispozici i další informace k případu. 12 z celkových 24 uprchlých pasažérů z letadla se nakonec podařilo dopadnout.  Kde je zbytek nyní, je stále nejasné.

S 12 dopadenými muži se nyní zachází jako s těmi, co běžně připlouvají na lodích, takže mohou požádat o azyl, jinak hrozí repatriace. Zdá se tedy, že se nakonec útěk z letadla vyplatil.

Začnou nyní přistávat nouzová letadla s údajně nemocnými častěji? Po této zkušenosti zřejmě ano, neboť se zdá, že tento způsob přepravy do Evropy je lepší a rychlejší, než nejistá a také ne zrovna levná cesta lodí….

Video nouzově přistávajícího letadla můžete vidět zde:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout